Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wkrótce!

Osteopatia Estetyczna

Idealne antidotum na zły dzień, gorszy humor, stres! Masaż twarzy rozluźnia nie tylko mięśnie odpowiedzialne za emocje ale też mięśnie głowy, szyi i dekoltu. Przynosi ulgę "zmęczonej głowie", pozwala na chwilę odprężenia i głębokiego relaksu. Masaż poprawia krążenie krwi w mikrokapilarach skóry twarzy, polepszając wchłanianie z jej powierzchni. Masujemy wyłącznie na naturalnych, stu-procentowych olejach które charakteryzują się dobroczynnym oddziaływaniem na skórę. Skóra po masażu jest odżywiona, staje się gładka, jędrna, rozświetlona a twarz promienieje. Nieodzownym elementem masażu jest aromaterapia. Woń naturalnych olejków eterycznych, w blasku świec, przy akompaniamencie delikatnych dźwięków wprawi Cię w dobry nastrój i odprawi z kwitkiem wszystkie troski i zmartwienia.

Ajurweda - medycyna starohinduska od XII wieku p. n. e. pozwala zachować zdrowie dzięki dążeniu do wewnętrznej równowagi. Ajurwedyjski masaż twarzy - Mukhabhyanga to połączenie akupresury głowy, twarzy, szyi i dekoltu z delikatnym masażem. Masaż pozwala znieść nadmierne napięcie mięśniowe spowodowane długotrwałą koncentracją, stresem lub pracą w jednej pozycji. Rozluźnia i odpręża. Poprawa krążenia oraz wzmożona praca na układzie limfatycznym pozwala osiągnąć efekt świeżości a dzięki rozluźnieniu mięśni mimicznych pozwala na zniwelowanie zmarszczek. Masaż trwa 60'.

Mukabhyanga - Ajurwedyjski Masaż Twarzy

Zabiegi akupunktury estetycznej nie są remedium na błyskawiczną poprawę urody. Potrzeba czasu i systematyczności, aby zabiegi zaczęły działać, gdyż są to zabiegi holistyczne: poprawiają estetykę twarzy, samopoczucie a także wpływają na zdrowie. Efekty uzyskuje się wolniej, ale są one długotrwałe i wzrastają w czasie. Są to zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne, dlatego proces rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku zabiegów medycyny estetycznej. 

Medycyna Chińska zakłada, że akupunkturowy lifting twarzy ma pomóc ciału w zwiększeniu jego własnych zdolności do samoleczenia, a przy okazji regeneruje także zmęczone i przepracowane komórki pomagając osiągnąć wewnętrzne, trwałe zdrowie, które na zewnątrz odbija się jako trwałe piękno. Akupunktura estetyczna twarzy redukuje oznaki stresu i spowalnia proces starzenia skóry. Poprawia dotlenienie i ukrwienie skóry - poprawiając jej tonus, nawilżenie i koloryt. Zmniejsza worki i cienie pod oczami, koryguje owal twarzy: zmniejsza obrzęki, likwiduje „chomiki” i podwójny podbródek. Wbicie igły w skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przez co zmniejsza się widoczność zmarszczek. Jako zabieg holistyczny przywraca równowagę hormonalną, poprawia samopoczucie, jakość snu, normalizuje działanie układu trawiennego, pomaga radzić sobie ze stresem. Grubość igieł stosowanych w akupunkturze estetycznej twarzy to 0,14 -0,16 mm a więc tyle, ile ma włos. Dzięki walcowatej budowie (igły iniekcyjne mają kształt stożka), igły nie przecinają komórek skóry a delikatnie je rozsuwają. Jeśli napięcie tkanek w obrębie twarzy jest nadmierne, wbicie igły będzie odczuwalne. Zabieg trwa 90'.

Akupunktura Estetyczna

Zastosowana w DiaSCULPT krótka fala podczerwona IR/A pozwala wywołać nawet procesy naprawcze. Czynnik cieplny powoduje wzrost powierzchniowej temperatury i rozszerzenie naczyń skórnych poprawiając krążenie w naczyniach włosowatych. Szybszy przepływ krwi usprawnia procesy przemiany materii oraz zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek poprawiając przy tym procesy metaboliczne. Zapoczątkowana falą IR/A FotoBioStymulacja  aktywuje naturalny proces regeneracji w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach. Zabiegi DiaSCULPT zauważalnie poprawiają kondycję skóry czyniąc ją bardziej napiętą, elastyczną, jędrną oraz promienną. W rezultacie otrzymujemy efekt wizualnego odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg wykonywany jest na sucha, nieopaloną skórę w sposób bezdotykowy. Trwa od 20' do 40'.

Zabiegi ICOONE wykonane na obszar twarzy, szyi i dekoltu spłycają delikatne zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne. Dzięki wzmożonej pracy mikrokrążenia skóra staje się mniej podatna na odkształcenia wynikające z ruchu mięśni twarzy. Znacząco poprawia się koloryt skóry. Zabieg silnie oddziałuje na włókna kolagenu i elastyny, poprawia znacząco kondycję (jędrność) skóry co w efekcie przekłada się na zauważalną poprawę owalu twarzy i wyostrzenie linii żuchwy oraz kości policzkowych. Głębokie oddziaływanie masażu podciśnieniowego umożliwia znaczącą redukcję złogów tłuszczu umożliwiając zniwelowanie efektu "drugiej brody". Precyzyjne głowice umożliwiają uzyskanie efektu liftingu powiek górnych (efekt „otwartego oka). Zabieg niweluje obrzęki w okolicach oczu oraz zacienienie oczodołów. Zabieg kończy nałożenie maski. Zabieg trwa ok. 70'.

DiaSCULPT - Termolifting

Zabiegi na Twarz

ICOONE - Masaż Podciśnieniowy

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Oleśnica

Wiejska 22/U3

tel: 664 117 005

Umów wizytę