Fala (915 nm) lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz naturalny rozkład komórki tłuszczowej do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Pozwala to na oddziaływanie nawet na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Widocznie redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, a nie ich destrukcję. Zastosowany laser diodowy nie uszkadza naczyń krwionośnych ani sąsiednich tkanek.

Wykonywany jest w stroju zabiegowym wielokrotnego użytku (dostępny w gabinecie). Wstępem do zabiegu jest wykonanie i zanotowanie pomiarów oraz wykonanie zdjęć na tle specjalnie przygotowanych  "ścianek pomiarowych". Kolejno, już w stroju zabiegowym, wykonujemy masaż podciśnieniowy z laserem biostymulacyjnym i światłem LED. Czynniki te są w jednej głowicy, tak więc oddziałują one jednocześnie. Zabieg rozpoczynamy od drenażu całego ciała, który trwa ok. 20". Następnie wykonujemy programy dedykowane wskazanym obszarom - maksymalnie 4 w ciągu jednego zabiegu. Obszary, które możemy opracować to: ramiona wewnętrzna i zewnętrzna strona, brzuch, boczki, pośladki, uda wewnętrzna i zewnętrzna strona, łydki Zabieg trwa od 30 do 60 minut, Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących Mam. Aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt należy go wykonywać 2-3 raz w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Po zakończonej serii wykonujemy ponowne pomiary oraz zdjęcia kontrolne. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. W celu ich utrzymania zabieg należy powtarzać 2-3 razy w miesiącu.

Przebieg zabiegu

Laser Biostymulacyjny

Światło LED (650 nm) oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu, wpływając tym samym na odbudowę komórkową. Poprawia mikrokrążenie i dotlenia tkanki. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie jej porów, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. 

Zastosowana fototerapia nie jest zabiegiem ablacyjnym to znaczy, nie powoduje obumierania komórek.

Światło LED

Technologia ROBODERM polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multimikrostymulację.  Warunkuje to precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania  jej  i powodowania urazów. Jest to JEDYNE NA ŚWIECIE urządzenie umożliwiające wybór źródła podciśnienia w głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla każdego rodzaju skóry (również wiotkiej i naczyniowej)!

W najnowszym modelu ICOONE mamy do dyspozycji dodatkowe głowice do pracy na twarzy i delikatnych partiach tj. ramiona, kolana. Ponadto większe otwory w rolkach umożliwiają jeszcze bardziej precyzyjna Multimikrostymulację. Najnowszy model to również nowe programy terapeutyczne i metodyka protokołów zabiegowych!

ICOONE® LASER to połączenie masażu podciśnieniowego z laserem biostymulacyjnym i światłem LED.

Multimikrostymulacja

ICOONE LASER MED 2

Technologia 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Oleśnica

Wiejska 22/U3

tel: 664 117 005

Umów wizytę