Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Zabieg dedykowany Kobietom mającym tendencję do zatrzymywania wody w organizmie a co za tym idzie obrzęków. Faza cyklu menstruacyjnego, upały, siedząca lub stojąca praca, zaburzenia hormonalne - te czynniki mogą prowadzić do zaburzeń funkcji układu limfatycznego co skutkuje obrzękami np. kostek i dłoni, uczuciem "ciężkich nóg", wzrostem wagi. 

Zabieg WODA STOP! pozwala udrożnić układ limfatyczny i pozbyć się nadmiaru wody! To autorski program zabiegowy mający na celu zniwelowanie zastojów wody i wizualnej redukcji obrzęków. Jest skoncentrowany na drenażu - nie na modelowaniu sylwetki przez co jest delikatniejszy i bardzo przyjemny w odczuciu. Zabieg WODA STOP! trwa zawsze 40' nie zależnie od rozległości problemu, do jego wykonania niezbędny jest strój zabiegowy.

Zabieg Woda STOP!

Zabieg dedykowany Kobietom spodziewającym się potomstwa. Ciąża  predysponuje do pojawienia się cellulitu, zastojów wody oraz przeciążeń w obrębie zarówno kręgosłupa jak i kończyn. Dzięki zabiegowi "Będę Mamą" możesz nie tylko zadbać zarówno o estetykę jak i o zdrowie ale również przygotować się do słodkiego macierzyństwa wzmacniając np. ramiona.

Zabiegi ICOONE są BEZPIECZNE dla kobiet w ciąży!

Wykonujemy go po zakończonym pierwszym trymestrze, w trzecim trymestrze nie wykonujemy zabiegu w obrębie kości krzyżowej i lędźwi. Nigdy nie włączamy ani lasera ani światła LED w obszarze kręgosłupa lędźwiowego.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości - zapytaj swojego lekarza czy możesz korzystać z zabiegu masażu podciśnieniowego (ICOONE - nie BOA!).

Zabieg trwa 40'. Wykonywany jest w stroju zabiegowym. W pierwszej fazie pozycją wyjściową jest siedzenie - masowane są przedramiona, ramiona, odcinek szyjny kręgosłupa, następnie piersiowy oraz lędźwiowy. Kolejna faza to leżenie bokiem, na plecach i znowu bokiem. Po wstępnym drenażu całego ciała (z pominięciem brzuszka!) skupiamy się na pośladkach oraz nogach.

Zabieg Będę MAMĄ!

Zabieg dedykowany wszystkim zabieganym, zdenerwowanym, zmęczonym! 

Jest wymarzoną odskocznią od codziennych trosk i zmartwień a także cywilizacyjnego pędu. Idealnie sprawdzi się po wzmożonej rekreacyjnej aktywności fizycznej jak i w przypadku przeciążeń, "zakwasów" i ograniczeń ruchomości powstałych np. na skutek prac w ogrodzie. Zabieg ICOONE wykonywany jest w stroju zabiegowym, Trwa 40 minut. Do dyspozycji masz słuchawki z muzyką, które pozwolą Ci się odciąć i wyciszyć. Standardowo masaż skupiony na tylnej części ciała - jeśli jednak zajdzie potrzeba dostosuje go tak aby uzyskać maksymalny efekt.

Zabieg Relax 

DiaSCULPT to najbardziej innowacyjny sprzęt wykorzystujący krótką podczerwień (IR/A umożliwiający w 100% naturalną i nieinwazyjną TERMOLIPOLIZĘ. Technologia DiaSCULPT jako pierwsza na świecie umożliwia wyodrębnienie krótkiej fali podczerwieni (IR/A). Daje to możliwość penetracji tkanki do poziomu tkanki podskórnej i tłuszczowej oraz rozgrzania jej do ponad 58 C. Podgrzanie komórki tłuszczowej powoduje naturalny proces lipolizy. Rezultaty tej naturalnej lipolizy są natychmiastowe, trwałe i mierzalne od pierwszego zabiegu. 

Zaawansowana technologia wykorzystana w DIASCULPT pozwala opracować tkanki głębiej położone bez ryzyka poparzeń, czyniąc zabieg maksymalnie bezpiecznym, bezbolesnym i komfortowym.

Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na suchą, nieopaloną skórę w sposób bezdotykowy. Zabieg trwa od 20' do 40'. 

Zabieg Redukujący Lokalne Otłuszczenie

Dzięki technologii ICOONE LASER MED 2 możemy w bardzo efektywny sposób wspomóc skórę w odzyskaniu utraconej jędrności. Dzięki multimikrostymulacji skóra zostaje dotleniona, uwolniona z zalegających toksyn, poprawia się również krążenie w kapilarach. Efektem jest poprawa elastyczności oraz kolorytu skóry. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany w stroju zabiegowym. Zabieg może trwać maksymalnie 60' i obejmować 4 partie. 

Zabieg Poprawiający Kondycję Skóry

Podstawą zabiegu jest drenaż limfatyczny wykonywany symetrycznie - dwoma głowicami ICOONE. Dzięki specjalnym programom terapeutycznym, umożliwiającym pracę zarówno na powięziach jak i głębszych warstwach skóry, powierzchnia skóry staje się gładsza a widoczność cellulitu mniejsza. Zabieg ZERO CELLULITU obejmuje głównie pośladki oraz uda, trwa 45', wykonywany jest w stroju zabiegowym. 

Zabieg wykonywany za pomocą ICOONE LASER MED 2. Dzięki właściwemu doborowi programów terapeutycznych modelujemy sylwetkę poprzez poprawę kondycji skóry, niwelowanie obrzęków oraz redukcję lokalnego otłuszczenia. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany w stroju zabiegowym. Zabieg może trwać maksymalnie 60' i obejmować 4 partie. 

Zabieg Redukujący Widoczność Cellulitu

Zabiegi na Ciało

Zabieg Modelujący Sylwetkę

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Oleśnica

Wiejska 22/U3

tel: 664 117 005

Umów wizytę