Zabieg wykonujemy bezpośrednio na oczyszczoną, suchą skórę twarzy w sposób bezdotykowy. Po zakończonym naświetlaniu stosujemy maskę. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od obszaru naświetlań, waha się od 20' do 40'. Zaleca się serię 5-10 zabiegów, powtarzanych 2 razy w tygodniu. Aby wzmocnić i przyśpieszyć efekty zabiegów zaleca się wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE LASER 2 w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. 

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na suchą, nieopaloną skórę w sposób bezdotykowy. Najpierw wykonamy pomiary oraz dokumentację zdjęciową na tle specjalnie przygotowanych "ścianek pomiarowych".Następnie przejdziemy do wykonania zabiegu, na wskazanym obszarze (ramiona wewnętrzna i zewnętrzna strona, brzuch, boczki, pośladki, uda wewnętrzna i zewnętrzna strona, łydki). Zabieg trwa od 20 do 40 minut. Po ostatnim zabiegu w serii ponownie wykonamy pomiary oraz zdjęcia. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. Podczas jednej sesji zabiegowej można wykonać jedną okolicę. Efekt zabiegu jest mierzalny już po pierwszym spotkaniu, każda kolejna sesja to utrwalenie efektów i uzyskanie nowych. Zabieg należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Aby przyśpieszyć i wzmocnić efekty DiaSCULPT wskazane jest wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE. Zabieg naturalnej termolipolizy przede wszystkim modeluje sylwetkę dzięki redukcji tkanki tłuszczowej. Wygładza ciało, uelastycznia i wzmacnia strukturę skóry. Zauważalnie poprawia jędrność ciała i redukuje widoczność cellulitu.

Przebieg zabiegu

Zastosowana w DiaSCULPT krótka fala podczerwona IR/A pozwala wywołać nawet w głębokich warstwach skóry reakcje chemiczne stymulujące procesy naprawcze. Czynnik cieplny powoduje wzrost powierzchniowej temperatury i rozszerzenie naczyń skórnych poprawiając krążenie w naczyniach włosowatych. Szybszy przepływ krwi usprawnia procesy przemiany materii oraz zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek poprawiając przy tym procesy metaboliczne. BIorąc pod uwagę budowę skóry właściwej składającej się z włókien podporowych (kolagen) oraz sprężystych (elastyna) mamy do czynienia z większym uelastycznieniem, większą odpornością na rozciąganie, szybszą przebudową, wzrostem oraz poprawą jędrności tkanki skórnej. Zapoczątkowana falą IR/A FotoBioStymulacja  aktywuje naturalny proces regeneracji w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach. Zabiegi DiaSCULPT zauważalnie poprawiają kondycję skóry czyniąc ją bardziej napiętą, elastyczną, jędrną oraz promienną. W rezultacie otrzymujemy efekt wizualnego odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. 

Termolifting

Spektrum promieniowania elektromagnetycznego fali podczerwonej IR/A ma zdolność penetracji tkanki do poziomu tkanki podskórnej i tłuszczowej oraz rozgrzania jej do ponad 58 C. Podgrzanie komórki tłuszczowej powoduje naturalny proces lipolizy. Fala IR/A stymuluje receptory w komórkach tłuszczowych prowadząc do przekształcenia trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które są następnie uwalniane przez komórki i eliminowane przez układ limfatyczny. Rezultaty tej naturalnej lipolizy są natychmiastowe, trwałe i mierzalne od pierwszego zabiegu Wyniki DiaSCULPT w odchudzaniu zostały przetestowane podczas badania na panelu 25 osób. Lipolizie poddane zostały dwa obszary: Wykonano 5 zabiegów. Maksymalna utrata centymetrów w obwodzie brzucha wyniosła aż 8 cm, Minimalna 4,7 cm. Maksymalna utrata obwodu uda to aż 2,8 cm a minimalna 1,8 cm. 

Zaawansowana technologia wykorzystana w DIASCULPT pozwala opracować tkanki głębiej położone bez ryzyka poparzeń, czyniąc zabieg maksymalnie bezpiecznym, bezbolesnym i komfortowym.

Technologia DiaSCULPT jako pierwsza na świecie umożliwia wyodrębnienie promieniowania elektromagnetycznego krótkiej fali podczerwieni (IR/A) będącej połączeniem ciepła i światła czerwonego o długości fali pomiędzy 600 a 900 nm. Odseparowanie fali krótkiej od całego spektrum fal czerwonych daje możliwość rozgrzania głebokiej warstwy tkanki bez agresywnego działania na jej powierzchni.  Pozwala na to innowacyjny system pulsacyjnego powietrza.

Termolipoliza

DiaSCULPT

Technologia 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Oleśnica

Wiejska 22/U3

tel: 664 117 005

Umów wizytę