9. REGULAMIN

Od 2/11/2023 w Gabinecie Fizjoterapii Estetycznej obowiązywać będzie nowy regulamin zawierający regulacje powyższych zmian. Z nowym regulaminem zapoznasz się tutaj.

8. AKTYWNE PAKIETY

Pomimo zmian wszystkie aktywne pakiety, bony i zaproszenia (tj. takie, którym nie upłyną jeszcze termin ważności) będą realizowane na poprzednich zasadach obowiązujących w Gabinecie. 

7. BONY KWOTOWE I ZAPROSZENIA NA ZABIEGI

Będą nadal dostępne w ofercie Gabinetu. Nieprzekraczalny czas na ich realizację to cztery miesiące od daty wydania. 

6. PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

Od 2/11/2023 w Gabinecie Fizjoterapii Estetycznej obowiązywać będą dwa programy lojalnościowe. Jeden z nich zakładać będzie stały rabat zależny od liczby wizyt w Gabinecie. Drugi z nich to karta rabatowa, na którą wpisywana będzie każda wizyta. Więcej o programach lojalnościowych przeczytasz tutaj.

5. PROMOCJE

W Gabinecie nadal będą liczne promocje jednak zmieniona będzie ich forma. Promocja będzie ściśle określała czas w jakim obowiązywać będą rabaty - nie będzie możliwości zakupu zabiegów w cenach promocyjnych a realizacji w czasie późniejszym. Przykładowo przez 4 tygodnie obowiązywać będzie rabat na zabiegi co oznacza, że za zabiegi umówione w okresie wskazanych 4 tygodni zapłacisz mniej. Promocje nie będą łączyły się z programami lojalnościowymi.  W zakładce cennik zawsze znajdziesz informacje o nadchodzących promocjach tak abyś mogła sobie zaplanować zabiegi w najbardziej dogodnym dla Ciebie czasie i cenie.

4. NIEOBECNOŚCI

Dobę przed wizytą otrzymasz wiadomość SMS przypominającą o zabiegu. Odpisując na nią możesz potwierdzić wizytę lub z niej zrezygnować. Jeśli odwołasz wizytę w czasie krótszym niż 24h lub nie pojawisz się w wyznaczonym terminie zostaniesz obciążona 100% wartości wizyty a kolejne terminy zostaną anulowane.

3. PŁATNOŚCI

Płatność za zabieg odbywa się po jego wykonaniu. Jeśli umówisz więcej niż jeden termin, przy pierwszym zabiegu zapłacisz za dwa. Następnie zapłacisz za każdy kolejny a za ostatni z serii zaplanowanych płacić nie będziesz. 

2. UMAWIANIE TERMINÓW

Nadal możesz umówić dowolną liczbę wizyty w gabinecie. Jeśli czas pomiędzy umówieniem wizyty a datą jej realizacji jest dłuższy niż 14 dni konieczna jest opłata rezerwacyjna w wysokości równej wartości dwóch zabiegów. Opłatę rezerwacyjną należy uiścić w ciągu maksymalnie  7 dni od zarezerwowania terminu. Jeśli nie zaksięgujemy wpłaty - wszystkie zarezerwowane przez Ciebie terminy zostaną usunięte. Skróceniu ulegną godziny otwarcia Gabinetu - weź to pod uwagę myśląc o serii zabiegów poprzedzającej np. Twoje wakacje!

1. ŻADNYCH PAKIETÓW - TYLKO POJEDYNCZE ZABIEGI W ATRAKCYJNYCH CENACH!

Od 2/11/2023 w Gabinecie Fizjoterapii Estetycznej nie będzie możliwości nabycia pakietów zabiegów. Sprzedawane będą jedynie pojedyncze usługi ale w bardzo atrakcyjnych cenach. Zmiana dotyczy również tzw. "przypominajek" - pakiety zabiegów przypominających znikają z oferty gabinetu. Nowy cennik usług znajdziesz tutaj!

Zmiany! Zmiany! Zmiany!

Zmiany!

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

 Masaże

Ajurwedyjski masaż twarzy (60')

84 PLN

Odprężający masaż twarzy (45')

66 PLN

Akupunktura Estetyczna 

AKU FaceLift (90')

120 PLN

PIN Face  (45')

84 PLN

Blizna po Cięciu Cesarskim (45')

72 PLN

Blizny (45')

72 PLN