Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

71 725 53 15

CELLULIT MA WIELE TWARZY, PODSTĘPNIE UWIDACZNIA SIĘ WŁAŚNIE W TYCH PARTIACH CIAŁA, KTÓRE CHCEMY ODSŁONIĆ. NIEZAUWAŻENIE GROMADZI SIĘ POD OSŁONĄ SPODNI, GETRÓW, RAJSTOP BY W PEŁNI LATA ZEPSUĆ EFEKT KRÓTKICH SPODENEK, MINI SPÓDNICZKI CZY BIKINI. PASKUDNY CELLULIT....

 

JAK SOBIE Z NIM PORADZIĆ?

 

Wodny, Obrzękowy, Włóknisty, Tłuszczowy?? NIEWAŻNE!

 

Zabiegi Icoone® Laser rozprawią się z cellulitem wodnym, obrzękowym, włóknistym, tłuszczowym. Seria zabiegów będących połączeniem masażu ciśnieniowego z laserem diodowym i światłem LED pomoże usunąć nadmiar wody z komórek jak i nierówności w tkance tłuszczowej.

 

Cellulit czy siniaki i pajączki.... JUŻ NIE MUSISZ WYBIERAĆ!

 

Innowacyjna technologia pozwala pozbyć się cellulitu bez skutków ubocznych takich jak siniaki czy pajączki. System multimikrostymulacji umożliwia wykonanie zabiegu bez "strat" w delikatnych naczyniach krwionośnych. Możliwość regulowania siły jak i źródła podciśnienia w trakcie zabiegu sprawia, że zabieg jest bezpieczny nawet dla ciała z tendencją do siniaczków czy pękania naczynek. 

 

Bezbolesny  zabieg A N T Y cellulitowy. 

N I E M O Ż L I W E ?

 

Możliwe!! Zabiegi są bezbolesne i holistyczne. Technologia Icoone® Laser umożliwia modyfikowanie wielu parametrów tak, aby zabieg był przyjemny. Ponad to parametry te podlegają pełnej kontroli! Każdy zabieg rozpoczyna drenaż całego ciała od łokci aż po stopy. Ten wręcz relaksujący wstęp udrożnia kanały limfatyczne wspierając uzyskanie oczekiwanego efektu. Kolejnym etapem jest opracowanie danej partii ciała zajętej cellulitem.

 

Efekt uboczny? TAK! JĘDRNA SKÓRA!

 

Po zabiegach ciało staje się gładkie, wyrównuje się również jego koloryt. Efektem towarzyszącym jest poprawa jędrności i elastyczności skóry, co przekłada się na modelowanie sylwetki.

ZERO CELLULITU!

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg składa się ze wstępnego delikatnego drenażu całego ciała, po którym następuje silny antycellulitowy zabieg obejmujący obszar pośladków oraz ud - zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej strony.   Jeśli   masz   wątpliwości  ile  zabiegów  jest  potrzebnych  w    Twoim    przypadku,    skontaktuj się z nami! 

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!