Relax! ICOONE LASER&LED MED2

Będę MAMĄ! ICOONE LASER&LED MED2

Jak przebiega zabieg?

Zabieg wykonywany jest w stroju zabiegowym, Trwa 40 minut. Do dyspozycji masz słuchawki z muzyką, które pozwolą Ci się odciąć i wyciszyć. Standardowo masaż skupiony na tylnej części ciała - jeśli jednak zajdzie potrzeba dostosuje go tak aby uzyskać maksymalny efekt.

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

Zabiegi SPECJALNE!

WODA STOP! ICOONE LASER&LED MED2

Zabieg dedykowany Kobietom mającym tendencję do zatrzymywania wody w organizmie a co za tym idzie obrzęków. 

Faza cyklu menstruacyjnego, upały, siedząca lub stojąca praca, zaburzenia hormonalne - te czynniki mogą prowadzić do zaburzeń funkcji układu limfatycznego co skutkuje obrzękami np. kostek i dłoni, uczuciem "ciężkich nóg", wzrostem wagi. 

Zabieg WODA STOP! pozwala udrożnić układ limfatyczny i pozbyć się nadmiaru wody!

Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się zabieg WODA STOP! od zwykłego zabiegu ICOONE LASER&LED MED2

WODA STOP! to autorski program zabiegowy mający na celu zniwelowanie zastojów wody i wizualnej redukcji obrzęków. Jest skoncentrowany na drenażu - nie na modelowaniu sylwetki przez co jest delikatniejszy i bardzo przyjemny w odczuciu. Zabieg WODA STOP! trwa zawsze 40 minut nie zależnie od rozległości problemu, do jego wykonania niezbędny jest strój zabiegowy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg dedykowany jest wszystkim Kobietom, borykającym się z problemami wewnątrzustrojowej gospodarki wodnej, nie zależnie od przyczyny zatrzymywania wody.

Kiedy widoczny jest efekt?

Efekt, w postaci ulgi i zmniejszenia obrzęków, widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Z zabiegu możesz skorzystać przy nasilonym dyskomforcie lub prewencyjnie - aby zapobiegać obrzękom. 

Zabieg dedykowany Kobietom spodziewającym się potomstwa.

Ciąża predysponuje do pojawienia się cellulitu, zastojów wody oraz przeciążeń w obrębie zarówno kręgosłupa jak i kończyn. Dzięki zabiegowi "Będę Mamą" możesz nie tylko zadbać zarówno o estetykę jak i o zdrowie ale również przygotować się do słodkiego macierzyństwa wzmacniając np. ramiona.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg jest bezpieczny dla Kobiet w ciąży?

Jest! Nie tylko bezpieczny ale wręcz wskazany. Zabiegi wykonujemy po zakończonym pierwszym trymestrze, w trzecim trymestrze nie wykonujemy zabiegu w obrębie kości krzyżowej i lędźwi. Nigdy nie włączamy ani lasera ani światła LED w obszarze kręgosłupa lędźwiowego.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości - zapytaj swojego lekarza czy możesz korzystać z zabiegu masażu podciśnieniowego (ICOONE - nie BOA!)

Jak przebiega zabieg?

Zabieg trwa 40 - minut. Wykonywany jest w stroju zabiegowym. W pierwszej fazie pozycją wyjściową jest siedzenie - masowane są przedramiona, ramiona, odcinek szyjny kręgosłupa, następnie piersiowy oraz lędźwiowy. Kolejna faza to leżenie bokiem, na plecach i znowu bokiem. Po wstępnym drenażu całego ciała (z pominięciem brzuszka!) skupiamy się na pośladkach oraz nogach.

Jak często można wykonywać zabieg?

Rekomenduje 1-2 razy w tygodniu.

Zabieg dedykowany wszystkim zabieganym, zdenerwowanym, zmęczonym! 

Jest wymarzoną odskocznią od codziennych trosk i zmartwień a także cywilizacyjnego pędu. Idealnie sprawdzi się po wzmożonej rekreacyjnej aktywności fizycznej jak i w przypadku przeciążeń, "zakwasów" i ograniczeń ruchomości powstałych np. na skutek prac w ogrodzie. 

Najczęściej zadawane pytania

Jak często wykonywać zabieg?

Celem zabiegu jest relaks więc spotkajmy się zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz. Nie ma konieczności wykonywania tego zabiegu w seriach