Masaż Twarzy

Idealne antidotum na zły dzień, gorszy humor, stres! Masaż twarzy rozluźnia nie tylko mięśnie odpowiedzialne za emocje ale też mięśnie głowy, szyi i dekoltu. Przynosi ulgę "zmęczonej głowie", pozwala na chwilę odprężenia i głębokiego relaksu. Masaż poprawia krążenie krwi w mikrokapilarach skóry twarzy, polepszając wchłanianie z jej powierzchni. Masujemy wyłącznie na naturalnych, stu-procentowych olejach które charakteryzują się dobroczynnym oddziaływaniem na skórę. Skóra po masażu jest odżywiona, staje się gładka, jędrna, rozświetlona a twarz promienieje. Nieodzownym elementem masażu jest aromaterapia. Woń naturalnych olejków eterycznych, w blasku świec, przy akompaniamencie delikatnych dźwięków wprawi Cię w dobry nastrój i odprawi z kwitkiem wszystkie troski i zmartwienia.

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega Ajurwedyjski masaż twarzy?

Ajurweda - medycyna starohinduska od XII wieku p. n. e. pozwala zachować zdrowie dzięki dążeniu do wewnętrznej równowagi. Ajurwedyjski masaż twarzy - Mukhabhyanga to połączenie akupresury głowy, twarzy, szyi i dekoltu z delikatnym masażem. Masaż pozwala znieść nadmierne napięcie mięśniowe spowodowane długotrwałą koncentracją, stresem lub pracą w jednej pozycji. Rozluźnia i odpręża. Poprawa krążenia oraz wzmożona praca na układzie limfatycznym pozwala osiągnąć efekt świeżości a dzięki rozluźnieniu mięśni mimicznych pozwala na zniwelowanie zmarszczek. Masaż trwa 60 minut.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Akupunktura estetyczna twarzy redukuje oznaki stresu i spowalnia proces starzenia skóry. Poprawia dotlenienie i ukrwienie skóry - poprawiając jej tonus, nawilżenie i koloryt. Zmniejsza worki i cienie pod oczami, koryguje owal twarzy: zmniejsza obrzęki, likwiduje „chomiki” i podwójny podbródek. Wbicie igły w skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przez co zmniejsza się widoczność zmarszczek. .Jako zabieg holistyczny przywraca równowagę hormonalną, poprawia samopoczucie, jakość snu, normalizuje działanie układu trawiennego, pomaga radzić sobie ze stresem.

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

Zabiegi na twarz

ICOONE LASER&LED MED2

Zabiegi ICOONE wykonane na obszar twarzy, szyi i dekoltu spłycają delikatne zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne. Dzięki wzmożonej pracy mikrokrążenia skóra staje się mniej podatna na odkształcenia wynikające z ruchu mięśni twarzy. Znacząco poprawia się koloryt skóry. Zabieg silnie oddziałuje na włókna kolagenu i elastyny, poprawia znacząco kondycję (jędrność) skóry co w efekcie przekłada się na zauważalną poprawę owalu twarzy i wyostrzenie linii żuchwy oraz kości policzkowych. Głębokie oddziaływanie masażu podciśnieniowego umożliwia znaczącą redukcję złogów tłuszczu umożliwiając zniwelowanie efektu "drugiej brody". Precyzyjne głowice umożliwiają uzyskanie efektu liftingu powiek górnych (efekt „otwartego oka). Zabieg niweluje obrzęki w okolicach oczu oraz zacienienie oczodołów. Zabieg kończy nałożenie maski. Zabieg trwa ok 75 minut.

Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się zabieg ICOONE od zabiegu ICOONE LASER&LED MED2

Icoone Laser 2 to najnowszy model Icoone włoskiej firmy I-Tech. Mamy do dyspozycji nowe programy dedykowane do zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Zmianie uległa również budowa mikrogłowic przeznaczonych do zabiegów na twarz - mają one większe otwory dzięki czemu umożliwiają jeszcze bardziej precyzyjną multimikrostymulację. Ponadto Icoone Laser 2 wyposażony jest w dodatkowe 3 głowice przeznaczone do pracy na twarzy oraz dodatkowy system umożliwiający pracę symetryczną na dekolcie, szyi i linii żuchwy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg dedykowany jest wszystkim Kobietom, nie zależnie od wieku, koloru czy kondycji skóry. Dzięki innowacyjnej technologii zabiegi Icoone Laser 2 można wykonywać przy każdym rodzaju skóry - nawet naczynkowej!  Icoone Laser 2 to jedyny sprzęt na świecie, który umożliwia pracę na górnej powiece! Zabiegi są bezpieczne dla Kobiet w ciąży i młodych Mam!

Kiedy widoczny jest efekt?

Wykonując zabieg Icoone Laser 2 pracujemy na układzie limfatyczny, krwionośnym a także na mięśniach i tkance łącznej. Dzięki temu efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się odświeżona, promienna, wyrównuje się jej koloryt, znikają obrzęki pod oczami. Jeśli chcesz utrwalić efekt oraz zminimalizować widoczność zmarszczek, "drugiej brodu" czy "chomiczków"  zabieg warto jest powtarzać 2 razy w tygodniu w serii 5-15 zabiegów.

DiaSCULPT - termolifting

Zastosowana w DiaSCULPT krótka fala podczerwona IR/A pozwala wywołać nawet w głębokich warstwach skóry reakcje chemiczne stymulujące procesy naprawcze. Czynnik cieplny powoduje wzrost powierzchniowej temperatury i rozszerzenie naczyń skórnych poprawiając krążenie w naczyniach włosowatych. Szybszy przepływ krwi usprawnia procesy przemiany materii oraz zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek poprawiając przy tym procesy metaboliczne. BIorąc pod uwagę budowę skóry właściwej składającej się z włókien podporowych (kolagen) oraz sprężystych (elastyna) mamy do czynienia z większym uelastycznieniem, większą odpornością na rozciąganie, szybszą przebudową, wzrostem oraz poprawą jędrności tkanki skórnej. Zapoczątkowana falą IR/A FotoBioStymulacja  aktywuje naturalny proces regeneracji w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach. Zabiegi DiaSCULPT zauważalnie poprawiają kondycję skóry czyniąc ją bardziej napiętą, elastyczną, jędrną oraz promienną. W rezultacie otrzymujemy efekt wizualnego odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg może być wykonywany na opaloną skórę?

Fala podczerwona to ciepło, które podgrzewa tkankę śródskórną do temp. ok 60 C. Dzięki unikalnemu systemowi chłodzenia na naskórku pozostaje ok. 37 C. Jeśli jednak skóra twarzy jest podrażniona "świeżą" opalenizną, ekspozycją na wiatr lub mróz to nawet temperatura 37 C może wywołać podrażnienia. Dlatego też zaleca się odczekać ok. 7-10 dni od ostatniej ekspozycji na czynniki drażniące.

Czy zabieg może być wykonany u osoby z cera naczynkową i z przebarwieniami?

Jest to kwestia indywidualna ale w większości wypadków odradza się wykonanie zabiegu, gdyż technologia DiaSCULPT oparta jest na rozgrzaniu tkanek, co nie sprzyja cerom naczynkowym i przebarwionym.  

Jak wygląda zabieg, kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

Zabieg wykonujemy bezpośrednio na oczyszczoną, suchą skórę twarzy w sposób bezdotykowy. Po zakończonym naświetlaniu stosujemy maskę. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od obszaru naświetlań, waha się od 20 do 40 minut. Zaleca się serię 5-10 zabiegów, powtarzanych 2 razy w tygodniu. Aby wzmocnić i przyśpieszyć efekty zabiegów zaleca się wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE LASER 2 w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. 

Akupunktura Estetyczna

Zabiegi akupunktury estetycznej nie są remedium na błyskawiczną poprawę urody. Potrzeba czasu i systematyczności, aby zabiegi zaczęły działać, gdyż są to zabiegi holistyczne: poprawiają estetykę twarzy, samopoczucie a także wpływają na zdrowie. Efekty uzyskuje się wolniej, ale są one długotrwałe i wzrastają w czasie. Są to zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne, dlatego proces rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku zabiegów medycyny estetycznej. 

Medycyna Chińska zakłada, że akupunkturowy lifting twarzy ma pomóc ciału w zwiększeniu jego własnych zdolności do samoleczenia, a przy okazji regeneruje także zmęczone i przepracowane komórki pomagając osiągnąć wewnętrzne, trwałe zdrowie, które na zewnątrz odbija się jako trwałe piękno.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Grubość igieł stosowanych w akupunkturze estetycznej twarzy to 0,14 -0,16 mm a więc tyle, ile ma włos. Dzięki walcowatej budowie (igły iniekcyjne mają kształt stożka), igły nie przecinają komórek skóry a delikatnie je rozsuwają. Jeśli napięcie tkanek w obrębie twarzy jest nadmierne, wbicie igły będzie odczuwalne.

Jakie mogą być powikłania po zabiegu?

Płytkie unaczynienie skóry twarzy predysponuje do powstania krwiaków i siniaczków w miejscu wbicia igły. Teoretycznie punkty akupunkturowe nie są umiejscowione w przebiegu kapilar, jednak każdy z nas jest inny i w praktyce zdarza się (choć rzadko), że w miejscu wbicia igły powstaje siniak. 

Jakie techniki wykorzystywane są w trakcie zabiegu?

W trakcie zabiegu, w zależności od rozpoznanych potrzeb wykonuje holistyczny, akupunkturowy lifting całej twarzy lub "pinezkowanie". Lifting to technika, w której wbicie igły stymuluje odpowiednie punkty akupunkturowe zarówno na twarzy jak i dystalne np. na dłoni i stopie w celu poprawy zdrowia i estetyki twarzy. "Pinezkowanie" to zabieg lokalny, oparty na umiejscowieniu bardzo cienkiej igły w szczelinie zmarszczki, lub na obwodzie blizny / przebarwienia. 

Ile zabiegów i z jaką częstotliwością należy wykonać aby osiągnąć zadowalający efekt?

Aby osiągnąć efekt najważniejsza jest systematyczność. Zabiegi wykonuje się co 5-8 dni. Pierwsze, trwałe zmiany zachodzą po 4-6 zabiegu. Maksymalny efekt uzyskuje się po 10-12 zabiegach. Aby utrzymać holistyczny efekt zabiegów, rekomenduje się wykonanie zabiegu raz na miesiąc.