Zabiegi na ciało

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

ICOONE LASER MED 2 - najnowszy model!

W najnowszym modelu ICOONE mamy do dyspozycji dodatkowe głowice do pracy na twarzy i delikatnych partiach tj. ramiona, kolana. Ponadto większe otwory w rolkach umożliwiają jeszcze bardziej precyzyjna Multimikrostymulację. Najnowszy model to również nowe programy terapeutyczne i metodyka protokołów zabiegowych!

ICOONE® LASER to połączenie masażu podciśnieniowego z laserem biostymulacyjnym i światłem LED. Technologia ROBODERM polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multimikrostymulację.  Warunkuje to precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania  jej  i powodowania urazów. Jest to JEDYNE NA ŚWIECIE urządzenie umożliwiające wybór źródła podciśnienia w głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla każdego rodzaju skóry (również wiotkiej i naczyniowej)!

Fala (915 nm) lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz naturalny rozkład komórki tłuszczowej do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Pozwala to na oddziaływanie nawet na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Widocznie redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, a nie ich destrukcję. Zastosowany laser diodowy nie uszkadza naczyń krwionośnych ani sąsiednich tkanek

Światło LED (650 nm) oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu, wpływając tym samym na odbudowę komórkową. Poprawia mikrokrążenie i dotlenia tkanki. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie jej porów, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. 

Zastosowana fototerapia nie jest zabiegiem ablacyjnym to znaczy, nie powoduje obumierania komórek.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg?

Wykonywany jest w stroju zabiegowym wielokrotnego użytku (dostępny w gabinecie). Wstępem do zabiegu jest wykonanie i zanotowanie pomiarów oraz wykonanie zdjęć na tle specjalnie przygotowanych  "ścianek pomiarowych". Kolejno, już w stroju zabiegowym, wykonujemy masaż podciśnieniowy z laserem biostymulacyjnym i światłem LED. Czynniki te są w jednej głowicy, tak więc oddziałują one jednocześnie. Zabieg rozpoczynamy od drenażu całego ciała, który trwa ok. 20". Następnie wykonujemy programy dedykowane wskazanym obszarom - maksymalnie 4 w ciągu jednego zabiegu. Obszary, które możemy opracować to: ramiona wewnętrzna i zewnętrzna strona, brzuch, boczki, pośladki, uda wewnętrzna i zewnętrzna strona, łydki Zabieg trwa od 30 do 60 minut, Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących Mam.

Ile zabiegów i z jaką częstotliwością należy je wykonywać aby zauważyć efekt?

Aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt należy go wykonywać 2-3 raz w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Po zakończonej serii wykonujemy ponowne pomiary oraz zdjęcia kontrolne. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. W celu ich utrzymania zabieg należy powtarzać 2-3 razy w miesiącu.

Jakich efektów można się spodziewać?

ICOONE LASER 2 nie jest zabiegiem odchudzającym a modelującym sylwetkę poprzez redukcję lokalnego otłuszczenia i zmniejszenie obrzęków wodnych. Niweluje widoczność cellulitu, wzmacnia skórę i poprawia jej koloryt.

DiaSCULPT - termolipoliza

DiaSCULPT to najbardziej innowacyjny sprzęt wykorzystujący krótką podczerwień (IR/A umożliwiający w 100% naturalną i nieinwazyjną TERMOLIPOLIZĘ. Technologia DiaSCULPT jako pierwsza na świecie umożliwia wyodrębnienie promieniowania elektromagnetycznego krótkiej fali podczerwieni (IR/A) będącej połączeniem ciepła i światła czerwonego o długości fali pomiędzy 600 a 900 nm. Odseparowanie fali krótkiej od całego spektrum fal czerwonych daje możliwość rozgrzania głebokiej warstwy tkanki bez agresywnego działania na jej powierzchni.  Pozwala na to innowacyjny system pulsacyjnego powietrza. Spektrum promieniowania elektromagnetycznego fali podczerwonej IR/A ma zdolność penetracji tkanki do poziomu tkanki podskórnej i tłuszczowej oraz rozgrzania jej do ponad 58 C. Podgrzanie komórki tłuszczowej powoduje naturalny proces lipolizy. Fala IR/A stymuluje receptory w komórkach tłuszczowych prowadząc do przekształcenia trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które są następnie uwalniane przez komórki i eliminowane przez układ limfatyczny. Rezultaty tej naturalnej lipolizy są natychmiastowe, trwałe i mierzalne od pierwszego zabiegu Wyniki DiaSCULPT w odchudzaniu zostały przetestowane podczas badania na panelu 25 osób. Lipolizie poddane zostały dwa obszary: Wykonano 5 zabiegów. Maksymalna utrata centymetrów w obwodzie brzucha wyniosła aż 8 cm, Minimalna 4,7 cm. Maksymalna utrata obwodu uda to aż 2,8 cm a minimalna 1,8 cm. 

Zaawansowana technologia wykorzystana w DIASCULPT pozwala opracować tkanki głębiej położone bez ryzyka poparzeń, czyniąc zabieg maksymalnie bezpiecznym, bezbolesnym i komfortowym.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na suchą, nieopaloną skórę w sposób bezdotykowy. Najpierw wykonamy pomiary oraz dokumentację zdjęciową na tle specjalnie przygotowanych "ścianek pomiarowych".Następnie przejdziemy do wykonania zabiegu, na wskazanym obszarze (ramiona wewnętrzna i zewnętrzna strona, brzuch, boczki, pośladki, uda wewnętrzna i zewnętrzna strona, łydki). Zabieg trwa od 20 do 40 minut. Po ostatnim zabiegu w serii ponownie wykonamy pomiary oraz zdjęcia. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. 

Ile zabiegów i z jaką częstotliwością należy je wykonywać aby zauważyć efekt?

Podczas jednej sesji zabiegowej można wykonać jedną okolicę. Efekt zabiegu jest mierzalny już po pierwszym spotkaniu, każda kolejna sesja to utrwalenie efektów i uzyskanie nowych. Zabieg należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Aby przyśpieszyć i wzmocnić efekty DiaSCULPT wskazane jest wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE.

Jakich efektów można się spodziewać?

Zabieg naturalnej termolipolizy przede wszystkim modeluje sylwetkę dzięki redukcji tkanki tłuszczowej. Wygładza ciało, uelastycznia i wzmacnia strukturę skóry. Zauważalnie poprawia jędrność ciała i redukuje widoczność cellulitu.