Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

ICOONE® LASER to połączenie MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO z LASEREM DIODOWYM i ŚWIATŁEM LED.

 

Technologia ROBODERM polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multimikrostymulację.  Warunkuje to precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania  jej  i powodowania urazów. Jest to JEDYNE NA ŚWIECIE urządzenie umożliwiające wybór źródła podciśnienia w głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla KAŻDEGO RODZAJU skóry (również wiotkiej i naczyniowej)!

 

Fala (915nm) LASERA DIODOWEGO przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz naturalny rozkład komórki tłuszczowej do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Pozwala to na oddziaływanie nawet na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Widocznie redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, a nie ich destrukcję.

Zastosowany LASER DIODOWY NIE USZKADZA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ORAZ SĄSIEDNICH TKANEK.

 

Światło LED (650nm) oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu, wpływając tym samym na odbudowę komórkową. Poprawia mikrokrążenie i dotlenia tkanki. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie jej porów, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. 

Zastosowana fototerapia nie jest zabiegiem ablacyjnym tj. NIE POWODUJE OBUMIERANIA KOMÓREK.

ICOONE LASER&LED

JAK DZIAŁA ICOONE LASER&LED?

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

JAKIE DAJE EFEKTY?

Zabieg wykonywany jest w stroju zabiegowym wielokrotnego użytku (dostępny w gabinecie). Początkowo zostaniecie poproszeni o wypełnienie kwestionariusza medycznego. Jeśli nie stwierdzimy przeciwwskazań, rozpoczniemy zabieg. Wstępem jest wykonanie i zanotowanie pomiarów oraz wykonanie zdjęć na tle specjalnie przygotowanych  "ścianek pomiarowych". Kolejno, już w stroju zabiegowym, zostaniesz poddany masażowi PODCIŚNIENIOWEMU  oraz oddziaływaniu LASERA oraz światła LED. Czynniki te są w jednej głowicy, tak więc oddziałują one jednocześnie. Zabieg rozpoczynamy od drenażu całego ciała, który trwa ok. 20". Następnie wykonujemy programy dedykowane wskazanym przez Ciebie obszarom - maksymalnie 4 w ciągu jednego zabiegu. Zabieg trwa od 40 do 60 minut, Aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt należy go wykonywać 2-3 raz w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Po zakończonej serii wykonujemy ponowne pomiary oraz zdjęcia kontrolne. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. W celu ich utrzymania zabieg należy powtarzać raz na 2-4 tygodnie.

  • NIWELUJE CELLULITU

 

  • ZMNIEJSZA OBRZĘKI WODNE

 

  • REDUKUJE LOKALNE OTŁUSZCZENIE

 

  • WZMACNIA SKÓRĘ

 

  • POPRAWIA KOLORYT SKÓRY

 

  • BEZPIECZNY DLA KOBIET W CIĄŻY I KARMIĄCYCH MAM

Zarezerwuj termin on-line!

Rejestracja telefoniczna:

 

71 725 53 15