UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

Zabiegi

Modelowanie Sylwetki i Niwelowanie Cellulitu

W tym jesteśmy najlepsze! Mamy ogromne doświadczenie i zapał! Nasza pasja zaowocowała najwyższym laurem w ogólnoświatowym plebiscycie ICOONE BEST RESULTS  i to dwa razy z rzędu w latach 2019 i 2021 (w 2020 z powodu pandemii plebiscyt nie odbył się).

Wykonujemy dwa rodzaje innowacyjnych zabiegów umożliwiających modelowanie sylwetki, niwelowanie widoczności cellulitu i poprawę jakości skóry. Zabiegi te wykorzystują zupełnie inne czynniki fizykalne, również ich metodyka jest diametralnie różna. Jednak ich wspólne działanie przynosi oszałamiające efekty! 

ICOONE LASERMED 2 to najnowszy model Icoone, łączący w sobie masaż podciśnieniowy, laser biostymulacyjny i światło LED. Wszystkie czynniki fizykalne znajdują się w jednej głowicy a więc oddziałują na Twoją skórę jednocześnie. Najnowszy model został wyposażony w dodatkowe głowice oraz programy, które diametralnie zmieniły protokoły zabiegowe.

DiaSCULPT to innowacyjny sposób redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą krótkiej fali podczerwieni (IR/A). Dzięki unikatowemu systemowi pulsacyjnego powietrza możliwe jest rozgrzanie tkanek głębokich do ok. 60C zachowując temperaturę naskórka 37C. To w 100% naturalna, bezpieczna i bezbolesna termolipoliza. 

Zabiegi Anti-Aging

Proces starzenia się skóry to zupełnie naturalny proces. Pierwsze objawy - zmarszczki mimiczne, zaczynają pojawiać się już po 25 roku życia. Jednak wiek to tylko jeden z czynników odpowiedzialnych za pojawienie się zmarszczek. Medycyna Chińska uznaje stres i emocje a Medycyna Współczesna zanieczyszczenie powietrza i ekspozycję na promienie UV za główne patogeny. 

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z naturalnymi sposobami dbania o urodę oferujemy zabiegi zarówno z zakresu profilaktyki przeciwstarzeniowej jak i zabiegi doraźne, zauważalnie poprawiające estetykę twarzy. 

Zaawansowane technologie masażu podciśnieniowego ICOONE LASER 2 oraz termoliftingu DiaSCULPT pozwalają osiągnąć, szybkie - spektakularne efekty odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Już po pierwszym zabiegu osiągniesz efekt "wypoczętej, promiennej twarzy". Kolejne zabiegi będą ten efekt utrwalać, stopniowo redukować widoczność zmarszczek oraz poprawiać kontury twarzy.

Naturalne sposoby dbania o urodę tj. Akupunktura Estetyczna czy Powięziowy Masaż Twarzy to techniki holistyczne, niwelujące przyczyny oznak starzenia się skóry. Efekty zabiegów uzyskuje się wolniej ale są one bardziej trwałe i wzrastają w czasie. Zabiegi te, nie tylko poprawiają estetykę twarzy ale też pozytywnie wpływają na zdrowie: niwelują napięciowe bóle głowy, szczękościski, poprawiają jakość snu.

Relaks

Życie w XXI to nie lada wyzwanie! Trzeba się mocno postarać aby nie zwariować. Ambicje zawodowe, obowiązki rodzinne, często pochłaniają nas tak mocno, że zapominamy o hobby, o przyjemnościach i właściwym wypoczynku. Niesie to za sobą ryzyko pojawienia się uczucia przemęczenia, znerwicowania, "wypalenia". Idealnym wsparciem jest masaż twarzy lub zabieg ICOONE LSER MED 2 - relaks!. Przynoszą one ulgę przepracowanym strukturom, rozluźniają mimikę twarzy oraz patologiczne napięcie w obrębie kręgosłupa i kończyn. Połączone z aromaterapią, poświatą świec i kojąca nerwy muzyką wyciszają, uspokajają i pozwalają się odprężyć!