Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

DiaSCULPT to najbardziej INNOWACYJNY sprzęt wykorzystujący KRÓTKĄ PODCZERWIEŃ (IR/A)

 

DiaSCULPT to w 100% naturalna i nieinwazyjna TERMOLIPOLIZA.

 

Technologia DiaSCULPT jako PIERWSZA NA ŚWIECIE umożliwia wyodrębnienie promieniowania elektromagnetycznego KRÓTKIEJ FALI PODCZERWIENI (IR/A) będącej połączeniem CIEPŁA i ŚWIATŁA CZERWONEGO o długości fali pomiędzy 600 a 900 nm. Odseparowanie fali krótkiej od całego spektrum fal czerwonych daje możliwość rozgrzania głebokiej warstwy tkanki bez agresywnego działania na jej powierzchni.  Pozwala na to INNOWACYJNY SYSTEM PULSACYJNEGO powietrza.

 

Spektrum promieniowania elektromagnetycznego fali podczerwonej IR/A ma zdolność penetracji tkanki do poziomu tkanki podskórnej i tłuszczowej oraz rozgrzania jej do ponad 58C. Podgrzanie komórki tłuszczowej powoduje naturalny proces LIPOLIZY. Fala IR/A stymuluje receptory w komórkach tłuszczowych prowadząc do przekształcenia trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które są następnie uwalniane przez komórki i eliminowane przez układ limfatyczny.

 

Rezultaty tej naturalnej lipolizy są NATYCHMIASTOWE, TRWAŁE i MIERZALNE OD PIERWSZEGO ZABIEGU! 

 

Wyniki DiaSCULPT w odchudzaniu zostały przetestowane podczas badania na panelu 25 osób. Lipolizie poddane zostały dwa obszary: Wykonano 5 zabiegów. Maksymalna UTRATA centymetrów w obwodzie BRZUCHA wyniosła AŻ 8 cm, Minimalna 4,7 cm. Maksymalna UTRATA OBWODU UDA to AŻ 2,8 cm a minimalna 1,8 cm. 

 

ZAAWANSOWANA technologia wykorzystana w DIASCULPT pozwala opracować tkanki głębiej położone BEZ RYZYKA POPARZEŃ, czyniąc zabieg MAKSYMALNIE BEZPIECZNYM, BEZBOLESNYM I KOMFORTOWYM!

DiaSCULPT - TERMOLIPOLIZA

JAK DZIAŁA DIASCULPT?

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

JAKIE DAJE EFEKTY?

  • MODELUJE SYLWETKĘ

 

  • WYGŁADZA CIAŁO

 

  • UELASTYCZNIA SKÓRĘ

 

  • WZMACNIA SKÓRĘ

 

  • POPRAWIA JĘDRNOŚĆ CIAŁA

 

  • WZMACNIA STRUKTURĘ SKÓRY

 

  • REDUKUJE WIDOCZNOŚĆ CELLULITU

 

Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na suchą, nieopaloną skórę. Podczas pierwszej wizyty poprosimy o wypełnienie kwestionariusza medycznego. Jeśli nie stwierdzimy przeciwwskazań rozpoczniemy procedurę zabiegową. Najpierw wykonamy pomiary oraz dokumentację zdjęciową na tle specjalnie przygotowanych "ścianek pomiarowych".. Następnie przejdziemy do wykonania zabiegu, na wskazanym obszarze. Zabieg trwa od 20 do 40 minut. Po ostatnim zabiegu w serii ponownie wykonamy pomiary oraz zdjęcia. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. Podczas jednej sesji można wykonać jedną okolicę.. Zabieg należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Aby przyśpieszyć i wzmocnić efekty DiaSCULPT wskazane jest wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE.

Zarezerwuj termin on-line!

Rejestracja telefoniczna:

 

71 725 53 15