UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

Warsztaty

Masaż Twarzy GUA-SHA Samodzielnie!

Kilkuminutowy, codzienny masaż twarzy to inwestycja w młody wygląd, która szybko się zwróci! Zwłaszcza jeśli wykonasz masaż GUA-SHA kamienną płytką. 

Jak to zrobić?

Nauczysz się na Warsztatach, przygotowanych specjalnie z myślą o naszych Klientkach, które chcą zadbać o urodę w domowym zaciszu. 

Warsztaty prowadzimy raz w miesiącu. Grupa liczy maksymalnie 5 osób. Trwają ok. 1h

Każda z uczestniczek otrzyma kamienną płytkę GUA-SHA w prezencie!

Cena warsztatów to 100 pln od osoby. Zapisy na warsztaty: 664 117 005

Najbliższe terminy:

15/10 (sobota) godzina: 10:00

19/11 (sobota) godzina 10:00

10/12 (sobota) godzina 10:00

 

Czym jest masaż GUA-SHA?

GUA-SHA to terapia lecznicza wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Regularny masaż poprawia kontur twarzy i zmniejsza głębokość zmarszczek. Masaż usprawnia przepływ limfy, modeluje owal twarzy, zauważalnie poprawia wchłanianie kremów i innych produktów codziennej pielęgnacji. Regularnie wykonywany dodaje cerze blasku, ujędrnia i wygładza skórę, pobudza produkcję kolagenu i przyśpiesza eliminacje toksyn. Znacząco zmniejsza wydzielanie sebum, normalizując skórę czyni ją aksamitną w dotyku.

Masaż wykonywany jest płytką z naturalnego kamienia, np. różowego kwarcu bądź jadeitu. To w zasadzie płaski, wyszlifowany kamień z krawędziami o różnych kształtach. Jego naturalny chłód jest bardzo przyjemny, dodatkowo działa kojąco na skórę twarzy.  

 

FaceTaping Samodzielnie!

Kinesiotaping to japońska technika wszechobecna w sporcie i rehabilitacji od lat 70 - tych XX wieku. Coraz częściej stosowana w Fizjoterapii Estetycznej twarzy i szyi w celu uzyskania efektu odmłodzenia. Sekret jej skuteczności to systematyczność. Trudno jednak regularnie odwiedzać fizjoterapeutkę w celu oklejenia twarzy a czasami jeszcze trudniej pokazywać się z plastrami na ulicy. Idealnym rozwiązaniem jest samodzielne oklejanie w domowym zaciszu.

Tego właśnie nauczysz się na naszych warsztatach! Poznasz techniki doboru i aplikacji taśm.

Warsztaty prowadzimy w małych - maksymalnie 5 osobowych grupach. Odbywają się raz w miesiącu i trwają ok. 1 h.

Cena warsztatów to 100 pln od osoby. Zapisy na warsztaty: 664 117 005

Najbliższe terminy:

15/10 (sobota) godzina: 10:00

19/11 (sobota) godzina 10:00

10/12 (sobota) godzina 10:00

Jakie efekty daje FaceTaping?

Do głównych zadań FaceTapingu należy wzmocnienie efektów masażu. Jednak stosowany odrębnie pozwala na poprawę obrysu twarzy, zniesienie napięcia mięśniowego powodującego drobne zmarszczki mimiczne oraz zniwelowanie obrzęków limfatycznych. Prawidłowa aplikacja taśm powoduje lepsze dotlenienie i przekrwienie tkanki podskórnej, dzięki czemu twarz odzyskuje koloryt a Ty promieniejesz!