Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

JESTEŚ SZCZUPŁA ALE TWOJE CIAŁO NIE WYGLĄDA

TAK ATRAKCYJNIE JAKBYŚ CHCIAŁA?

 

A MOŻE SCHUDŁAŚ I CHCIAŁABYŚ POPRAWIĆ KONDYCJĘ SKÓRY?

 

URODZIŁAŚ DZIECKO I TWÓJ BRZUSZEK NIE WYGLĄDA JUŻ TAK JAK KIEDYŚ?

 

POPRAW KONDYCJĘ SKÓRY!

 

Utrata jędrności może być spowodowana wieloma czynnikami ale tylko ICOONE ® LASER pomoże Ci ją odzyskać. Zastosowany w urządzeniu laser usprawnia układ limfatyczny zapewniając skórze lepszą wymianę łącznotkankową a co za tym idzie odżywienie i dotlenienie. Światło LED natomiast stymuluje kolagen i elastynę - skóra odzyskuje dawną jędrności i sprężystość!!

 

ZABIEG DLA KAŻDEGO!

 

Rewolucyjna technologia zabiegów ICOONE® LASER czyni je niezwykle bezpiecznymi. Możliwość kontrolowania siły i źródła podciśnienia wyklucza możliwość "rozciągnięcia" skóry w trakcie zabiegu. Multimikrostymulacja pozwala na wykonywanie zabiegów na delikatnych partiach tj. wewnętrzna strona ramion, ud czy obszar nad kolanami. Zarówno zastosowany laser diodowy jak i światło LED nie są czynnikami destrukcyjnymi - nie oddziałują w negatywny sposób na sąsiadujące tkanki. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku bez względu na nasłonecznienie oraz fototyp skóry.

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg składa się ze wstępnego delikatnego drenażu całego ciała, bez względu na wskazany przez Ciebie obszar. Po drenażu pracujemy na wybranych  przez  Ciebie  partiach,  poświęcając  każdej  ok.  10  minut.  Każdy  z przedstawionych poniżej obszarów to osobna partia - weź to pod uwagę planując   zabiegi.   

Jeśli   masz   wątpliwości  ile  zabiegów  jest  potrzebnych  w    Twoim    przypadku,    skontaktuj się z nami!

Zabiegi ICOONE®LASER na ciało nie powinny trwać dłużej niż 60 minut. Skompletuj swój zabieg wybierając z wymienionych partii: ramiona, plecy, brzuch, boczki, pośladki, uda - wewnętrzna strona, uda - zewnętrzna strona, łydki.

Twoja skóra przestała Cię zdobić?

 

Utrata wagi, ciąża, siedzący tryb pracy, pędzący czas, spowodowały iż skóra stała się wiotka, szara....

 

Kluczem do sukcesu jest przywrócenie równowagi jonowej w komórkach umożliwiając im autoregenerację. W rezultacie poprawi się mikrokrążenie, co pozwoli na dostarczenie wielu składników odżywczych do miejsc w których są potrzebne. Dostarczenie tlenu do mitochondriów zwiększy produkcję energii.

Skóra odzyska swą młodzieńczą jędrność oraz koloryt a Ty smukła sylwetkę!

 

RMF BIOCYBERNETIC wykorzystuje czynnik fizykalny jakim jest prąd o możliwe najniższych parametrach w celu pobudzenia komórek do autoregeneracji.

Możliwe jest to dzięki oddziaływaniu na potencjał elektryczny komórki.

Uczyń swoją skórę Twoją NAJPIĘKNIEJSZĄ KREACJĄ!

METODYKA ZABIEGU

 

Przed rozpoczęciem zabiegu wskazane jest wypicie szklanki wody. zabieg rozpoczyna drenaż okolicy brzucha, następnie sondami terapeutycznymi opracowywana jest wybrana partia: ramiona / biust / brzuch / pośladki / uda. zabieg wykonywany jest bezpośrednio na skórę z wykorzystaniem specjalistycznych, dedykowanych elektrolitów.

RMF BIOCYBERNETIC 

ICOONE LASER&LED

JĘDRNE CIAŁO 

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!