UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

08 września 2022

Urodzinowe Promocje!

Nasze urodziny to dla nas szczególny czas! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczne, za to że darzycie nas zaufaniem i sympatią! Za to, że jesteście wiatrem w żagle naszego rozwoju a Wasze zadowolenie i satysfakcja są dla nas lekiem na całe zło!

Dlatego każdego roku, chcemy Wam się odwdzięczyć!

Prezent dla każdego!

Każdy kto odwiedzi nas w dniach 23-24/09/2022 otrzyma od nas upominek. Nie musisz nic kupować ani korzystać z naszych usług. Po prostu bądź z nami tego dnia! 

Promocyjne ceny nowych zabiegów!

Od pierwszego dnia jesieni w naszej ofercie pojawią się nowe zabiegi. Przede wszystkim wymieniamy ICOONE na najnowszy model! Pojawi się również Akupunktura Estetyczna. Właśnie te zabiegi będziemy mieć dla Was w promocyjnych cenach (szczegóły znajdziesz w cenniku).

Zakupione zabiegi ważne do następnych naszych urodzin!

Tak jest! Zakupione w urodzinowy weekend zabiegi zarówno on-line jak i stacjonarnie będą ważne rok, czyli do następnych naszych urodzin! 

Ponad to każdy paragon ląduje w urnie, w sobotę 24/09/2022 na zamknięcie naszej urodzinowej imprezy losujemy jeden szczęśliwy paragon. Zwycięzca otrzyma bon kwotowy o wartości paragonu do wykorzystania w naszym gabinecie!

W specjalnych cenach znajdziecie również kosmetyki NANTES i UMAMI!

Świętuj z nami!