Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

Starzenie się skóry jest zjawiskiem wywołanym mniejszą rozrodczością komórek i zmian we wszystkich procesach naprawczych i odnawiających. Zjawisko to zaczyna się już w wieku dwudziestu lat, stając się mniej lub bardziej widoczne w zależności od uwarunkowań genetycznych, rodzaju skóry, ogólnego stanu zdrowia oraz troski poświęconej skórze twarzy. Osłabienie kondycji skóry wynika również z uwarunkowań środowiskowych: życie w ciągłym pędzie, stres, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, ekspozycja na promienie słoneczne i wiatr, stosowanie obciążających kosmetyków.

SKIN MASTER REGENERACJA daje efekt odmłodzenia i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry, spowodowanym czynnikami zewnętrznymi oraz zanikającą z wiekiem syntezą kolagenu i elastyny.

Wstępem zabiegu jest głębokie złuszczanie, które uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Regulują się procesy wydzielania sebum, ujednolica koloryt, wygładza i pobudza odnowę komórkową. W efekcie już po pierwszym zabiegu odsłania się jaśniejsza i gładsza  skóra. Dla warstwy komórkowej jest to sygnał informujący o nowej przestrzeni do namnażania się nowych komórek skóry, która staje się młodsza i jędrniejsza.

Kolejnym etapem jest doskonałe nawilżenie i dotlenienie skóry,  zewnętrzne  jak  i wewnętrzne. Przez zabieg oczyszczenia uwolniliśmy pory naskórka i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza.
 Drgania stymulatora fali elastycznej, powodują że skóra staje się chłonna jak gąbka. Z łatwością wchłania preparaty nawilżające i odżywcze.

Terapeutyczny program wykorzystujący mikroprądy Lotti (MLM), powoduje silną aktywację lokalnego metabolizmu. Szczególne znaczenie mają tu elektrody: okrągła i selektywna, które pobudzają w obszarze poddanym zabiegowi komórki skóry do rozmnażania fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę

REGENERACJA SKÓRY

  Umów się na wizytę on-line!

Zarezerwuj termin

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy radą i pomocą.