Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

PŁASKI BRZUCH JEST SEXY! 

BARDZO CIĘŻKO JEST GO WYPRACOWAĆ A JESZCZE TRUDNIEJ UTRZYMAĆ!

 

.

 

Sposobów na płaski brzuch jest bardzo dużo, większość z nich jest skuteczna ale.. no właśnie - jakie Ty masz "ale"? My mamy sposób na każde "ale" - ICOONE ® LASER!

 

Innowacyjna technika zastosowana w urządzeniu pozwoli Ci zredukować lokalne otłuszczenie w okolicy brzucha i "boczków", wymodelować sylwetkę w tej okolicy a także poprawić jakość skóry.

Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, które borykają się z tzw. "oponką", które mają wiotką skórę lub które chcą wymodelować ten obszar ciała!

 

 

ZABIEG DLA KAŻDEGO

 

Rewolucyjna technologia zabiegów ICOONE® LASER czyni je niezwykle bezpiecznymi. Możliwość kontrolowania siły i źródła podciśnienia wyklucza możliwość "rozciągnięcia" skóry w trakcie zabiegu. Multimikrostymulacja pozwala na wykonywanie zabiegów na delikatnych partiach tj. wewnętrzna strona ramion, ud czy obszar nad kolanami. Zarówno zastosowany laser diodowy jak i światło LED nie są czynnikami destrukcyjnymi - nie oddziałują w negatywny sposób na sąsiadujące tkanki. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku bez względu na nasłonecznienie oraz fototyp skóry.

JĘDRNE CIAŁO

ICOONE® LASER To połączenie MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO z LASEREM DIODOWYM i ŚWIATŁEM LED.Technologia ROBODERM polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multimikrostymulację.  Warunkuje to precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej i powodowania urazów. Jest to JEDYNE NA ŚWIECIE urządzenie umożliwiające wybór źródła podciśnienia w głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla KAŻDEGO RODZAJU skóry (również wiotkiej i naczyniowej)!

 

Fala (915nm) LASERA DIODOWEGO przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz naturalny rozkład komórki tłuszczowej do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Pozwala to na oddziaływanie nawet na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Widocznie redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, a nie ich destrukcję. Zastosowany LASER DIODOWY NIE USZKADZA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ORAZ SĄSIEDNICH TKANEK.

 

Światło LED (650nm) oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu, wpływając tym samym na odbudowę komórkową. Poprawia mikrokrążenie i dotlenia tkanki. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie jej porów, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. Zastosowana fototerapia nie jest zabiegiem ablacyjnym tj. NIE POWODUJE OBUMIERANIA KOMÓREK.

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg składa się ze wstępnego delikatnego drenażu całego ciała, po który pracujemy na brzuchu oraz boczkach. 

Jeśli   masz   wątpliwości  ile  zabiegów  jest  potrzebnych  w    Twoim    przypadku,    skontaktuj się z nami!

Zabieg ICOONE®LASER PŁASKI BRZUCH trwa 35 minut.

  Umów się na wizytę on-line!

Zarezerwuj termin

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy radą i pomocą.