Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

 

Ekspozycja na czynniki środowiskowe, makijaż a także naturalne procesy zachodzące w powierzchownej warstwie skóry prowadzą do jej zanieczyszczenia i wysuszenia. Skutkuje to  m.in. występowaniem zaskórników, krost, grudek a także utratą jędrności i kolorytu skóry. Zabieg SKIN MASTER OCZYSZCZENIE I NAWILŻENIE reguluje procesy wydzielania sebum, ujednolica koloryt, wygładza skórę i pobudza odnowę komórkową. W efekcie już po pierwszym zabiegu odsłania się jaśniejsza i gładsza  skóra.

 

OCZYSZCZENIE powoduje głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Dobroczynne zjawisko kawitacji, wywołane falą elastyczną uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Dla warstwy komórkowej jest to sygnał informujący o nowej przestrzeni do namnażania się nowych komórek skóry, która staje się młodsza i jędrniejsza.

 

Odwodnienie,  utrata  jędrności  i  elastyczności to główne zagrożenia dla zdrowia i urody skóry.
 SKIN MASTER PLUS zapewnia doskonałe nawilżenie i dotlenienie skóry, zewnętrzne jak i wewnętrzne. Przez zabieg oczyszczenia uwolniliśmy pory naskórka i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza.
 Drgania stymulatora fali elastycznej, powodują że skóra staje się chłonna jak gąbka. Z łatwością wchłania preparaty nawilżające i odżywcze.

 

OCZYSZCZENIE I NAWILŻENIE

  Umów się na wizytę on-line!

Zarezerwuj termin

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy radą i pomocą.