Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

71 725 53 15

DiaSCULPT to najbardziej INNOWACYJNY sprzęt wykorzystujący KRÓTKĄ PODCZERWIEŃ (IR/A). Dzięki niemu FOTO-BIO-STYMULACJA wchodzi w NOWĄ GENERACJĘ!

 

DiaSCULPT to w 100% naturalna i nieinwazyjna LIPOLIZA oraz maksymalnie bezpieczny i BEZBOLESNY TERMOLIFTING!

 

Technologia DiaSCULPT jako PIERWSZA NA ŚWIECIE umożliwia wyodrębnienie KRÓTKIEJ FALI PODCZERWIENI (IR/A) będącej połączeniem CIEPŁA i ŚWIATŁA CZERWONEGO o długości fali pomiędzy 600 a 900 nm. Odseparowanie fali krótkiej od całego spektrum fal czerwonych daje możliwość rozgrzania głebokiej warstwy tkanki aż do 58C bez agresywnego działania na jej powierzchni.  Pozwala na to INNOWACYJNY SYSTEM PULSACYJNEGO powietrza.

 

Molekuły światła podczerwonego IR/A wprawiają komórki skóry w specyficzną wibrację, zmieniając odległości i kąty pomiędzy atomami.

Zjawisko to nazywane jest FOTO-BIO-STYMULACJĄ. Proces ten raz zapoczątkowany aktywuje naturalną regenerację w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach.

 

Działanie fali IR/A DOCIERA AŻ DO TKANKI PODSKÓRNEJ I TŁUSZCZOWEJ gdzie zwiększa produkcję ATP w mitochondriach a także uwalnia zawartość komórek tłuszczowych w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. 

 

ZAAWANSOWANA technologia wykorzystana w DiaSCULPT pozwala opracować tkanki głębiej położone BEZ RYZYKA POPARZEŃ, czyniąc zabieg MAKSYMALNIE BEZPIECZNYM, BEZBOLESNYM I KOMFORTOWYM!

NOWOŚĆ: DiaSCULPT

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!

CZYM JEST DiaSCULPT?

JAK WYGLĄDA ZABIEG NA CIAŁO?

JAKIE DAJE EFEKTY?

Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na suchą, nieopaloną skórę. Podczas pierwszej wizyty poprosimy o wypełnienie kwestionariusza medycznego. Jeśli nie stwierdzimy przeciwwskazań rozpoczniemy procedurę zabiegową. Najpierw wykonamy pomiary oraz dokumentację zdjęciową na tle specjalnie przygotowanych "ścianek pomiarowych".. Następnie przejdziemy do wykonania zabiegu, na wskazanym obszarze. Zabieg trwa od 20 do 40 minut. Po ostatnim zabiegu w serii ponownie wykonamy pomiary oraz zdjęcia. Otrzymasz od nas podsumowanie efektów zabiegowych. Podczas jednej sesji można wykonać jedną okolicę.. Zabieg należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w serii liczącej 5-15 zabiegów. Aby przyśpieszyć i wzmocnić efekty DiaSCULPT wskazane jest wykonanie drenażu limfatycznego.

JAK WYGLĄDA ZABIEG NA TWARZ?

Zastosowana w DiaSCULPT krótka fala podczerwona IR/A pozwala wywołać nawet w głębokich warstwach skóry reakcje chemiczne stymulujące procesy naprawcze. Czynnik cieplny powoduje wzrost powierzchniowej temperatury i rozszerzenie naczyń skórnych poprawiając krążenie w naczyniach włosowatych. Szybszy przepływ krwi usprawnia procesy przemiany materii oraz zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek poprawiając przy tym procesy metaboliczne. BIorąc pod uwagę budowę skóry właściwej składającej się z włókien podporowych (kolagen) oraz sprężystych (elastyna) mamy do czynienia z większym uelastycznieniem, większą odpornością na rozciąganie, szybszą przebudową, wzrostem oraz poprawą jędrności tkanki skórnej.

 

Dzięki precyzyjnym głowicom naturalny TERMOLIFTING możliwy jest w tak newralgicznych miejscach jak delikatne okolice oka i skroni, nasady nosa czy obszar bruzd nosowo-wargowych. 

 

Zabiegi DiaSCULPT wykonywane na twarz, szyję czy dekolt zauważalnie poprawiają kondycję skóry czyniąc ją bardziej napiętą, elastyczną, jędrną oraz promienną.

 

Zapoczątkowana falą IR/A FOTO-BIO-STYMULACJA  aktywuje naturalny proces regeneracji w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach.

W rezultacie otrzymujemy efekt wizualnego odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 

  • DZIAŁA PRZECIWSTARZENIOWO

 

  • REDUKUJE WIDOCZNOŚĆ ZMARSZCZEK

 

  • WYRÓWNUJE KOLORYT SKÓRY TWARZY, SZYJI I DEKOLTU

​​​​​​​

  • NAPINA SKÓRĘ, ZWŁASZCZA W OKOLICACH OCZU I UST

​​​​​​​

  • MODELUJE SYLWETKĘ​​​​​​

 

  • WYGŁADZA CIAŁO

 

  • UELASTYCZNIA SKÓRĘ

 

  • POPRAWIA JĘDRNOŚĆ CIAŁA

 

  • WZMACNIA STRUKTURĘ SKÓRY

 

  • REDUKUJE WIDOCZNOŚĆ CELLULITU

 

Spektrum promieniowania elektromagnetycznego fali podczerwonej IR/A o długości pomiędzy 600 a 900 nm ma zdolność penetracji tkanki do poziomu tkanki podskórnej i tłuszczowej oraz rozgrzania jej do ponad 50C. Podgrzanie komórki tłuszczowej powoduje naturalny proces LIPOLIZY. Fala IR/A stymuluje receptory w komórkach tłuszczowych prowadząc do przekształcenia trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które są następnie uwalniane przez komórki i eliminowane przez układ limfatyczny.

Rezultaty tej naturalnej lipolizy są NATYCHMIASTOWE, TRWAŁE i MIERZALNE OD PIERWSZEGO ZABIEGU! 

Wyniki DIASCULPT w odchudzaniu zostały przetestowane podczas badania na panelu 25 osób. Lipolizie poddane zostały dwa obszary: Wykonano 5 zabiegów. Maksymalna UTRATA centymetrów w obwodzie BRZUCHA wyniosła AŻ 8 cm, Minimalna 4,7 cm. Maksymalna UTRATA OBWODU UDA to AŻ 2,8 cm a minimalna 1,8 cm. 

Zabieg wykonujemy bezpośrednio na oczyszczoną, suchą skórę twarzy w sposób bezdotykowy. Po zakończonym naświetlaniu stosujemy maskę. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od obszaru naświetlań, waha się od 10 do 40 minut. Zaleca się serię 5-15 zabiegów, powtarzanych 2-3 razy w tygodniu. Aby wzmocnić i przyśpieszyć efekty zabiegów zaleca się wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. 

Sprawdź PROMOCYJNE CENY zabiegów DIASCULPT!