Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

SKIN MASTER: ANTI-AGING 

SKIN MASTER:

OCZYSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY

SKIN MASTER: REGENERUJĄCY

ICOONE; TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Zabiegi ICOONE wykonane na obszar twarz, szyi i dekoltu spłycają delikatne zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne.

Dzięki wzmożonej pracy mikrokrążenia skóra staje się mniej podatna na odkształcenia wynikające z ruchu mięśni twarzy. Znacząco poprawia się koloryt skóry.

Zabieg silnie oddziałuje na włókna kolagenu i elastyny, poprawia znacząco kondycję (jędrność) skóry co w efekcie przekłada się na zauważalną poprawę owalu twarzy i wyostrzenie linii żuchwy oraz kości policzkowych.

Głębokie oddziaływanie masażu podciśnieniowego umożliwia znaczącą redukcję złogów tłuszczu umożliwiając zniwelowanie efektu "drugiej brody". Precyzyjne głowice umożliwiają uzyskanie efektu liftingu powiek górnych (efekt „otwartego oka). Zabieg niweluje obrzęki w okolicach oczu oraz zacienienie oczodołów. Zabieg kończy maska algowa.

Czas trwania: 1h 15'

 

 

ZABIEGI NA TWARZ 

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!

SKIN MASTER: OCZYSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY

Odwodnienie, utrata jędrności i elastyczności to główne zagrożenia dla zdrowia i urody skóry. W trakcie zabiegu dochodzi do głębokiego złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Dobroczynne zjawisko kawitacji, wywołane falą elastyczną uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Regulują się procesy wydzielania sebum, ujednolica koloryt, wygładza i pobudza odnowę komórkową. W efekcie już po pierwszym zabiegu odsłania się jaśniejsza i gładsza nowa skóra. Dla warstwy komórkowej jest to sygnał informujący o nowej przestrzeni do namnażania się nowych komórek skóry, która staje się wypoczęta i jędrniejsza. Zabieg zapewnia doskonałe nawilżanie i dotlenienie skóry, zewnętrzne jak i wewnętrzne. Przez zabieg peelingu uwolniliśmy pory i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza.
 Drgania stymulatora fali elastycznej, powodują że skóra staje się chłonna jak gąbka i z łatwością wchłania preparaty nawilżające i odżywcze. Dzięki zabiegowi uwolnisz się od maski zanieczyszczeń i odsłonisz promienną, zdrową skórę twarzy.

Czas trwania :1h

Z biegiem lat następuje znaczny ubytek kolagenu i elastyny, które są zdolne do zatrzymania dużej ilości wody utrzymując młodą i jędrną skórę. Zabieg ten dzięki połączeniu mikroprądów Lotti (MLM) z laserem biostymulacyjnym wywołuje w skórze kontrolowaną reakcję zapalną, która powoduje rozmnażanie się fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę. Dzięki temu kolagen nie jest wprowadzany sztucznie, lecz wytwarza go sam organizm. Wykorzystanie tej interesującej interakcji lasera i właściwości biologicznych tkanek, gwarantuje skuteczne leczenie starzejącej się skóry. Zabieg laserem biostymulacyjnym nie powoduje ścierania naskórka i nie wywołuje ryzyka zakażenia, rumieni ani strupów. Zabieg powoduje rekonstrukcję komórek młodości tj. kolagenu i elastyny, przywraca witalność i spoistość naskórka. Wstępem do zabiegu jest oczyszczanie (peeling kawitacyjny) oraz nawilżanie (ampułka wrowadzona za pomocą fali elastyczna). Zabieg kończy maska algowa.

Efekt promiennej, oczyszczonej i nawilżonej twarzy a także zmniejszenia widoczności zmarszczek uzyskujemy już po pierwszym zabiegu. Po kilku zabiegach skóra odzyskuje elastyczność i jędrność jest odbudowana i odzyskuje swój blask.

Czas trwania: 1h 30'

Osłabienie kondycji skóry wynika w dużej mierze z uwarunkowań środowiskowych: życie w ciągłym pędzie, stres, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, ekspozycja na promienie słoneczne i wiatr, stosowanie obciążających kosmetyków.

Terapeutyczny program wykorzystujący mikroprądy Lotti (MLM), powoduje silną aktywację lokalnego metabolizmu. Szczególne znaczenie mają tu elektrody które pobudzają w obszarze poddanym zabiegowi komórki skóry do rozmnażania fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę. Wstępem do zabiegu jest dokładne oczyszczenie skóry twarzy (peeling kawitacyjny) i jej nawilżenie (ampułka wprowadzona dzięki fali elastycznej), końcowym etapem jest maska algowa. Zabieg regeneracyjny daje efekt odmłodzenia i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry, niweluje wysuszenie i stwardnienie naskórka spowodowane czynnikami zewnętrznymi oraz zanikającą z wiekiem syntezą kolagenu i elastyny.

Czas trwania: 1h 15'