Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

SKIN MASTER:

OCZYSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY

ICOONE: TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Zabiegi ICOONE wykonane na obszar twarz, szyi i dekoltu spłycają delikatne zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne.

Dzięki wzmożonej pracy mikrokrążenia skóra staje się mniej podatna na odkształcenia wynikające z ruchu mięśni twarzy. Znacząco poprawia się koloryt skóry.

Zabieg silnie oddziałuje na włókna kolagenu i elastyny, poprawia znacząco kondycję (jędrność) skóry co w efekcie przekłada się na zauważalną poprawę owalu twarzy i wyostrzenie linii żuchwy oraz kości policzkowych.

Głębokie oddziaływanie masażu podciśnieniowego umożliwia znaczącą redukcję złogów tłuszczu umożliwiając zniwelowanie efektu "drugiej brody". Precyzyjne głowice umożliwiają uzyskanie efektu liftingu powiek górnych (efekt „otwartego oka). Zabieg niweluje obrzęki w okolicach oczu oraz zacienienie oczodołów. Zabieg kończy maska algowa.

Czas trwania: 1h 15'

ZABIEGI NA TWARZ 

Masaż powięziowy twarzy dostarcza znacznie więcej niż tylko eliminację stresu i rozluźnienie. Jego celem jest wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek w naturalny sposób, bez konieczności stosowania inwazyjnych metod. Masaż ten uwalnia od napięć mięśnie twarzowe i szczękowe, poprawiając jednocześnie sprężystość skóry. Jest wystarczająco intensywny, by usunąć przykurcze powięzi, a tym samym stymuluje komórki skóry do regeneracji. Masaż ten połączony jest z facetapingiem w celu utrwalenia efektów zabiegowych.

Masaż należy wykonywać 1 raz w tygodniu, przez 3 tygodnie a następnie powtarzać co miesiąc.

Czas trwania: 1h

Działanie masażu:

 • Poprawia napięcie skóry

 • Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych

 • Usprawnia krążenie limfy dzięki czemu walczy z obrzękami

 • Usprawnia krążenie krwi przez co tkanki są lepiej odżywione i dotlenione

 • Rozluźnia mięśnie (redukuje bóle napięciowe głowy i narządu żucia)       

 

Zalety FACETAPINGU:

 • Odmładza

 • Wzmacnia obrys i linie twarzy

 • Dotlenia mięśnie i tkanki podskórne

 • Nie pozwala na marszczenie się skóry

     (utrwala efekty masażu)

 • Przeciwdziała powstawianiu zmarszczek mimicznych

 • Niweluje opuchnięcia twarzy

MASAŻ POWIĘZIOWY TWARZY + FACETAPING

DiaSCULPT - TERMOLIFTING

Molekuły światła podczerwonego IR/A wprawiają komórki skóry w specyficzną wibrację, zmieniając odległości i kąty pomiędzy atomami.  Zjawisko to nazywane jest FOTO-BIO-STYMULACJĄ. 

Zastosowana w DiaSCULPT krótka fala podczerwona IR/A pozwala wywołać nawet w głębokich warstwach skóry reakcje chemiczne stymulujące procesy naprawcze. Czynnik cieplny powoduje wzrost powierzchniowej temperatury i rozszerzenie naczyń skórnych poprawiając krążenie w naczyniach włosowatych. Szybszy przepływ krwi usprawnia procesy przemiany materii oraz zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek poprawiając przy tym procesy metaboliczne. BIorąc pod uwagę budowę skóry właściwej składającej się z włókien podporowych (kolagen) oraz sprężystych (elastyna) mamy do czynienia z większym uelastycznieniem, większą odpornością na rozciąganie, szybszą przebudową, wzrostem oraz poprawą jędrności tkanki skórnej.

Dzięki precyzyjnym głowicom naturalna  FOTO-BIO-STYMULACJA możliwa jest w tak newralgicznych miejscach jak delikatne okolice oka i skroni, nasady nosa czy obszar bruzd nosowo-wargowych. 

Zabiegi DiaSCULPT wykonywane na twarz, szyję czy dekolt zauważalnie poprawiają kondycję skóry czyniąc ją bardziej napiętą, elastyczną, jędrną oraz promienną.

Zapoczątkowana falą IR/A FOTO-BIO-STYMULACJA  aktywuje naturalny proces regeneracji w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach.

W rezultacie otrzymujemy efekt wizualnego odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg wykonujemy bezpośrednio na oczyszczoną, suchą skórę twarzy w sposób bezdotykowy. Po zakończonym naświetlaniu stosujemy maskę. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od obszaru naświetlań, waha się od 10 do 40 minut. Zaleca się serię 5-15 zabiegów, powtarzanych 2-3 razy w tygodniu. Aby wzmocnić i przyśpieszyć efekty zabiegów zaleca się wykonanie drenażu limfatycznego ICOONE w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. 

Zarezerwuj termin on-line!

Rejestracja telefoniczna:

 

71 725 53 15