Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

LOKALNE OTŁUSZCZENIE, 

MODELOWANIE SYLWETKI

ICOONE LASER&LED

WAŁECZEK POD PĘPKIEM? "PELIKANY" ZAMIAST RAMION?

A MOŻE BRYCZESY?

CO PRZESZKADZA CI NAJBARDZIEJ W TWOJEJ FIGURZE?

 

ĆWICZ! Ale nie tylko...

 

Każda regularna forma aktywności fizycznej przynosi efekt w postaci poprawy kondycji i utraty kilogramów. Są jednak takie partie, które nie poddają się nawet ciężkim treningom. Są również osoby szczupłe, które nie chcą tracić kilogramów ani przybierać masy mięśniowej i takie którym aktywność fizyczna "nie sprzyja". 

 

TRZY W JEDNYM !!

 

Precyzyjne modelowanie sylwetki możliwe jest dzięki oddziaływaniu na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Światło lasera przenika głęboko pod skórę niwelując jego pokłady. Światło LED stymuluje układ limfatyczny, usprawniając usuwanie uwolnionego tłuszczu, jednocześnie stymuluje kolagen i elastynę poprawiając tym samym jędrność skóry. Zabieg ICOONE® LASER pozwala osiągnąć JEDNOCZEŚNIE trzy efekty: wyszczuplenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry w obszarze zabiegowym.

 

ZABIEG DLA KAŻDEGO.

 

Rewolucyjna technologia zabiegów ICOONE® LASER czyni je niezwykle bezpiecznymi. Możliwość kontrolowania siły i źródła podciśnienia wyklucza możliwość "rozciągnięcia" skóry w trakcie zabiegu. Multimikrostymulacja pozwala na wykonywanie zabiegów na delikatnych partiach tj. wewnętrzna strona ramion, ud czy obszar nad kolanami. Zarówno zastosowany laser diodowy jak i światło LED nie są czynnikami destrukcyjnymi - nie oddziałują w negatywny sposób na sąsiadujące tkanki. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku bez względu na nasłonecznienie oraz fototyp skóry.

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg składa się ze wstępnego delikatnego drenażu całego ciała, bez względu na wskazany przez Ciebie obszar. Po drenażu pracujemy na wybranych  przez  Ciebie  partiach,  poświęcając  każdej  ok.  10  minut.  Każdy  z przedstawionych poniżej obszarów to osobna partia - weź to pod uwagę planując   zabiegi.   

Jeśli   masz   wątpliwości  ile  zabiegów  jest  potrzebnych  w    Twoim    przypadku,    skontaktuj się z nami!

Zabiegi ICOONE®LASER na ciało nie powinny trwać dłużej niż 60 minut. Skompletuj swój zabieg wybierając z wymienionych partii: ramiona, plecy, brzuch, boczki, pośladki, uda - wewnętrzna strona, uda - zewnętrzna strona, łydki.

 

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!