Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

Masz wrażenie, że Twoje ciało żyje swoim własnym życiem?

Nie współpracuje?

Stosujesz dietę, uprawiasz sport ale efekty nie są tak oszałamiające jak się spodziewałaś? 

Jesz jak zwykle a mimo to kupujesz ubrania w coraz większym rozmiarze?

NIE PODDAWAJ SIĘ!

Kluczem do sukcesu jest stymulacja układu limfatycznego.

Z czasem jego praca jest spowolniona i blokowana. Podstawową funkcją układu jest transport wody oraz toksyn. Spowolniona praca sprzyja odkładaniu się wody i toksyn w komórkach tłuszczowych oraz powstawanie złogów uniemożliwiających właściwy transport. Nadmiar wody, który jest "uwięziony" w komórkach tłuszczowych sprawia, że wydają się one większe niż w rzeczywistości. Technologia zastosowana w RMF  BIOCYBERNETIC pozwala na usunięcie wody z komórek tłuszczowych oraz ich rozkład do kwasów tłuszczowych, które organizm może wykorzystać w celu produkcji energii. W rezultacie redukcji ulegają złogi tłuszczowe a Twoja sylwetka nabiera kuszących kształtów!

RMF BIOCYBERNETIC wykorzystuje czynnik fizykalny jakim jest prąd o możliwe najniższych parametrach w celu pobudzenia komórek do autoregeneracji. Możliwe jest to dzięki oddziaływaniu na potencjał elektryczny komórki.

LOKALNE OTŁUSZCZENIE, 

MODELOWANIE SYLWETKI

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg rozpoczyna drenaż okolicy brzucha, Następnie sondami terapeutycznymi opracowywana jest wybrana partia: ramiona / brzuch / pośladki / uda. Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na skórę z wykorzystaniem specjalistycznych, dedykowanych elektrolitów.

RMF BIOCYBERNETIC 

ICOONE LASER&LED

WAŁECZEK POD PĘPKIEM? "PELIKANY" ZAMIAST RAMION?

A MOŻE BRYCZESY?

CO PRZESZKADZA CI NAJBARDZIEJ W TWOJEJ FIGURZE?

 

ĆWICZ! Ale nie tylko...

 

Każda regularna forma aktywności fizycznej przynosi efekt w postaci poprawy kondycji i utraty kilogramów. Są jednak takie partie, które nie poddają się nawet ciężkim treningom. Są również osoby szczupłe, które nie chcą tracić kilogramów ani przybierać masy mięśniowej i takie którym aktywność fizyczna "nie sprzyja". 

 

TRZY W JEDNYM !!

 

Precyzyjne modelowanie sylwetki możliwe jest dzięki oddziaływaniu na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Światło lasera przenika głęboko pod skórę niwelując jego pokłady. Światło LED stymuluje układ limfatyczny, usprawniając usuwanie uwolnionego tłuszczu, jednocześnie stymuluje kolagen i elastynę poprawiając tym samym jędrność skóry. Zabieg ICOONE® LASER pozwala osiągnąć JEDNOCZEŚNIE trzy efekty: wyszczuplenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry w obszarze zabiegowym.

 

ZABIEG DLA KAŻDEGO.

 

Rewolucyjna technologia zabiegów ICOONE® LASER czyni je niezwykle bezpiecznymi. Możliwość kontrolowania siły i źródła podciśnienia wyklucza możliwość "rozciągnięcia" skóry w trakcie zabiegu. Multimikrostymulacja pozwala na wykonywanie zabiegów na delikatnych partiach tj. wewnętrzna strona ramion, ud czy obszar nad kolanami. Zarówno zastosowany laser diodowy jak i światło LED nie są czynnikami destrukcyjnymi - nie oddziałują w negatywny sposób na sąsiadujące tkanki. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku bez względu na nasłonecznienie oraz fototyp skóry.

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg składa się ze wstępnego delikatnego drenażu całego ciała, bez względu na wskazany przez Ciebie obszar. Po drenażu pracujemy na wybranych  przez  Ciebie  partiach,  poświęcając  każdej  ok.  10  minut.  Każdy  z przedstawionych poniżej obszarów to osobna partia - weź to pod uwagę planując   zabiegi.   

Jeśli   masz   wątpliwości  ile  zabiegów  jest  potrzebnych  w    Twoim    przypadku,    skontaktuj się z nami!

Zabiegi ICOONE®LASER na ciało nie powinny trwać dłużej niż 60 minut. Skompletuj swój zabieg wybierając z wymienionych partii: ramiona, plecy, brzuch, boczki, pośladki, uda - wewnętrzna strona, uda - zewnętrzna strona, łydki.

 

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!