Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

Z  biegiem  lat  następuje znaczny  ubytek  kolagenu   i  elastyny,  które są  zdolne    do      zatrzymania    dużej    ilości    wody    utrzymując    skórę    młodą    i  jędrną.    Wykorzystanie lasera biostymulacyjnego nie powoduje ścierania naskórka i nie wywołuje ryzyka zakażenia, rumieni ani strupów. Po kilku zabiegach skóra odzyskuje elastyczność i jędrność. Zanikają zmarszczki, oznaki starzenia skóry. Skóra jest odbudowana i odzyskuje swój blask.

Wstępem zabiegu jest głębokie złuszczanie, które uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Regulują się procesy wydzielania sebum, ujednolica koloryt, wygładza i pobudza odnowę komórkową. W efekcie już po pierwszym zabiegu odsłania się jaśniejsza i gładsza  skóra. Dla warstwy komórkowej jest to sygnał informujący o nowej przestrzeni do namnażania się nowych komórek skóry, która staje się młodsza i jędrniejsza.

Kolejnym etapem jest doskonałe nawilżenie i dotlenienie skóry,  zewnętrzne  jak  i wewnętrzne. Przez zabieg oczyszczenia uwolniliśmy pory naskórka i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza.
 Drgania stymulatora fali elastycznej, powodują że skóra staje się chłonna jak gąbka. Z łatwością wchłania preparaty nawilżające i odżywcze.

Następnie stymulujemy przepływ  krwi,  co  w  mgnieniu  oka  odżywia,  dotlenia  i obkurcza pory. Działanie symulatora bardzo skutecznie równoważy miejscowy metabolizm, szczególnie na skórze dojrzałej, zszarzałej, woskowej, gdzie procesy odnowy komórkowej są spowolnione z powodu złego krążenia i słabego zaopatrzenia w substancje odżywcze.

Terapeutyczny program wykorzystujący mikroprądy Lotti (MLM), powoduje silną aktywację lokalnego metabolizmu. Szczególne znaczenie mają tu elektrody: okrągła i selektywna, które pobudzają w obszarze poddanym zabiegowi komórki skóry do rozmnażania fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę. Daje to efekt odmłodzenia i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry, spowodowanym czynnikami zewnętrznymi oraz zanikającą z wiekiem syntezą kolagenu i elastyny.

SKIN MASTER PLUS dzięki połączeniu mikroprądów z laserem biostymulacyjnym wywołuje w skórze kontrolowaną reakcję zapalną, która powoduje rozmnażanie się fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę. Dzięki temu kolagen nie jest wprowadzany sztucznie, lecz wytwarza go sam organizm.

LASEROWE SPŁYCANIE DROBNYCH ZMARSZCZEK

  Umów się na wizytę on-line!

Zarezerwuj termin

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy radą i pomocą.