Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

Fizjoterapia Estetyczna

- Dlaczego My?

Chcemy stworzyć alternatywę dla osób poszukujących nieinwazyjnych lub naturalnych sposobów na poprawę sylwetki i dbałość o urodę.

Nie chcemy się rozdrabniać! Tworzymy gabinet wyspecjalizowany w wąskim zakresie usług. Skupiamy się na możliwości wykorzystania podciśnienia,  laserów biostymulacyjnych,   światła  LED, podczerwieni  a  także  prądów  i ultradźwięków w  celu  poprawy sylwetki i dbałości o urodę.

Nie zapominamy o fundamentalnym zadaniu fizjoterapii, nasze zabiegi pomogą Ci przywrócić/utrzymać sprawność fizyczną oraz  zapewnią dobre samopoczucie!

 

W 2019 producent ICOONE LASER&LED przyznał nam 1 miejsce, w kategorii "BEST ICOONE RESULTS"! Tym samym nasz gabinet został okrzyknięty miejscem, gdzie osiąga się najlepsze efekty w skali światowej. 

 Dominika  LISIAK   -  Fizjoterapeutka

Z wykształcenia jestem dyplomowanym fizjoterapeutą, z zamiłowania pasjonatką zdrowego stylu życia i naturalnej fizjoterapii estetycznej.

Medyczne wykształcenie sprawia, że patrzę na ciało holistycznie. Dzięki temu pomagam swoim pacjentom uzyskać nie tylko zdrowie i piękny wygląd, ale także relaks przy użyciu znanych mi technik masażu i pracy z ciałem.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą przez ostatnią dekadę na licznych kursach i szkoleniach. 

Mam wielkie szczęście bardzo lubić swoją pracę.

Jednocześnie skuteczność terapii i zadowolenie ludzi przynosi mi dużo satysfakcji i jest motorem do dalszej nauki i rozwoju.

 mgr Piotr Zieliński   -  Specjalista Odnowy Biologicznej

Nazywam się Piotr Zieliński, ukończyłem specjalizacje Odnowa Biologiczna w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Masaż jest moją pasją. Stale podnoszę swoje umiejętności oraz poszerzam wiedzę. Zadowolenie klientów stawiam na pierwszym miejscu.

mgr Magdalena MAJ  -  Fizjoterapeutka

[Urlop macierzyński]

Ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra.

Interesuję się fizjoterapią estetyczną. Zawsze chciałam mieć pracę, do której będę chodziła z przyjemnością i taką udało mi się znaleźć.

dr Aleksandra Wielocha  -  Fizjoterapeutka

[Właścicielka gabinetu]

Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, na której obroniłam tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej.

Zamiłowanie do odnowy biologicznej, fizjoterapii estetycznej oraz sportu rekreacyjnego zaowocowało ukończeniem wielu szkoleń oraz kursów specjalistycznych.

Fizjoterapia estetyczna jest młodą dziedziną fizjoterapii za to rozwija się w zawrotnym tempie. Bardzo się cieszę, że w codziennej pracy biorę czynny udział w tym dynamicznym rozwoju.

Zdobyta wiedza oraz umiejętności w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwalają mi czerpać ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. 

Kontakt ze wspaniałymi pacjentkami i pacjentami oraz ich zadowolenie z mojej pracy jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem !!

​​​​​​​W 2020 roku z powodu pandemii plebiscyt się nie odbył.