UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

14 września 2022

ICOONE LASER MED 2 w Oleśnicy!

Najnowszy model ICOONE - LASER MED 2, zastąpi ICOONE LASER&LED, na którym pracowałyśmy do tej pory. Dostawa urządzenia zaplanowana jest na 20/09/2022.

Nowy model - co to oznacza?

Więcej możliwości! ICOONE LASER MED 2 powstał w odpowiedzi na liczne sugestie płynące od operatorów i klientów ICOONE z całego świata. Włoski producent urządzenia firma I-Tech dokonała modernizacji oraz zmian w programach terapeutycznych tak, aby ICOONE LASER MED 2 był jeszcze bardziej skuteczny i bezpieczny oraz intuicyjny w obsłudze.

Nowe głowice, bardziej precyzyjna multimikrostymulacja, nowe programy terapeutyczne!

ICOONE LASER MED 2 wyposażony jest w dodatkowe głowice do pracy symetrycznej, dzięki czemu opracowanie tak delikatnych stref jak wewnętrzna strona ramienia czy wewnętrzna strona kolana będzie jeszcze skuteczniejsze, dzięki czemu zmniejszy się liczba potrzebnych zabiegów. W nowym modelu mamy również 3 dodatkowe głowice do pracy na twarzy. Przede wszystkim budowa głowiczek została zmodernizowana tak, aby zapewnić lepszą przyczepność do skóry. Dodatkowe głowice umożliwiają precyzyjną pracę na górnej i dolnej powiece oraz nad ustami i przy płatkach uszu. 

Nowy model to również nowe programy terapeutyczne jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb Klientek.

Otwory we wszystkich głowicach mają teraz większą powierzchnię, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze bardziej precyzyjną multimikrostymulacje tkanki!

Dzięki temu rozwiązaniu, głowice jeszcze lepiej przylegają do skóry oddziałując na każdy jej milimetr przy zachowaniu pełnego bezpieczeńtwa. Oznacza to, że zabieg jest jeszcze bardziej bezpieczny dla osób z wiotką, suchą skórą oraz dla osób borykających się z problemem kruchych naczyń krwionośnych.

JESZCZE NIGDY MASAŻ NIE ZROBIŁ TAK WIELE DLA TWOJEGO CIAŁA!