Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

ICOONE LASER&LED: 

Nigdy dotąd MASAŻ nie zrobił tak wiele dla Twojego CIAŁA!

ICOONE® LASER to połączenie MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO z LASEREM DIODOWYM i ŚWIATŁEM LED. Technologia ROBODERM polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, tworzącymi Multimikrostymulację.  Warunkuje to precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania  jej  i powodowania urazów. Jest to JEDYNE NA ŚWIECIE urządzenie umożliwiające wybór źródła podciśnienia w głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla KAŻDEGO RODZAJU skóry (również wiotkiej i naczyniowej)!

 

Fala (915nm) LASERA DIODOWEGO przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz naturalny rozkład komórki tłuszczowej do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Pozwala to na oddziaływanie nawet na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Widocznie redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, a nie ich destrukcję.

Zastosowany LASER DIODOWY NIE USZKADZA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ORAZ SĄSIEDNICH TKANEK.

 

Światło LED (650nm) oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu, wpływając tym samym na odbudowę komórkową. Poprawia mikrokrążenie i dotlenia tkanki. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie jej porów, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. 

Zastosowana fototerapia nie jest zabiegiem ablacyjnym tj. NIE POWODUJE OBUMIERANIA KOMÓREK.

REZERWACJA ZABIEGÓW

ON-LINE!