Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

Zabiegi ICOONE® wykonane na obszar twarz, szyi i dekoltu spłycają delikatne zmarszczki, zwłaszcza te mimiczne. Dzięki wzmożonej pracy mikrokrążenia skóra staje się mniej podatna na odkształcenia wynikające z ruchu mięśni twarzy. Znacząco poprawia się koloryt skóry.

Zabieg silnie oddziałuje na włókna kolagenu i elastyny, poprawia znacząco kondycję (jędrność) skóry co w efekcie przekłada się na zauważalną poprawę owalu twarzy i wyostrzenie linii żuchwy oraz kości policzkowych. Głębokie oddziaływanie masażu podciśnieniowego umożliwia znaczącą redukcję złogów tłuszczu w okolicy podbródka. Umożliwia to zniwelowanie efektu "drugiej brody".  

Dzięki precyzyjnym głowicom i zaawansowanej technologi zabieg ICOONE® można wykonywać zarówno na powiekach górnych i dolnych co jest niemożliwe do wykonania przy użyciu innych urządzeń do masażu podciśnieniowego! Robo Micro zestaw unikalnych głowic do masażu delikatnych obszarów twarzy umożliwia uzyskanie efektu liftingu powiek górnych i tzw. efektu "otwarcia oka". Dzięki wykorzystaniu głowic Robo Micro możemy przeprowadzić silny drenaż okolicy oka i poprawić krążenie a także wzmocnić skórę w tym obszarze. W efekcie znikają obrzęki powiek oraz niwelują się cienie pod oczami. 

Głowice do precyzyjnego masażu twarzy, szyi i dekoltu nie są wyposażone w LED ani laser.

 

 

ZABIEG ICOONE NA TWARZ

  Umów się na wizytę on-line!

Zarezerwuj termin

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy radą i pomocą.

Efekt anti-aging i rewitalizacja bez użycia igły czy skalpela!

METODYKA ZABIEGU

 

Zabieg rozpoczyna demakijaż. Kolejnym etapem jest drenaż dekoltu, szyi i twarzy. Następnie miejsce ma właściwy masaż podciśnieniowy, podczas którego skupiamy się na obszarach wymagających poprawy.

Po ok. 45'-55' masażu nakładamy maskę w płacie. Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na skórę.