UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: 71 725 53 15 lub umów się online:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

71 725 53 15 

Fizjoterapia Stomatologiczna

FIZJOTERAPIA STOMATOLOGICZNA

Prawidłowa budowa anatomiczna i harmonijne działanie struktur głowy, jamy ustnej i szyi umożliwia wykonywanie podstawowych czynności fizjologicznych takich jak: żucie, połykanie, oddychanie, artykulacja oraz wyrażanie stanów emocjonalnych. Zaburzenie nawet jednej struktury, może prowadzić do wystąpienia dolegliwości bólowych i dysfunkcji.

Kompleksowa Fizjoterapia Stomatologiczna prowadzona w naszym gabinecie pomoże pacjentom, którzy zmagają się m.in. z problemami: bruksizmu, szczękościsku, bólu i ograniczonej ruchomości stawów skroniowo-żuchwowych – bóle przy przeżuwaniu, problemy z przełykaniem, trzaski i krepitacje odczuwane w szczęce w trakcie otwierania ust. Bólu głowy (migrenowy, napięciowy), kręgosłupa szyjnego. Opuchlizn po zabiegach stomatologicznych.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę mieć skierowanie na Fizjoterapię Stomatologiczną?

Nie. Zabiegi nie są wykonywane w ramach świadczeń NFZ. Zabiegi zawsze poprzedza konsultacja, na której prowadzony jest szczegółowy wywiad. Mile widziana dokumentacja medyczna! 

Ile zabiegów i z jaką częstotliwością należy wykonać aby osiągnąć efekt?

To zależy od stanu wyjściowego i efektów, które chcesz uzyskać. Te indywidualne kwestie omawiane są przy pierwszej wizycie / konsultacji i na bieżąco ustalane z fizjoterapeutką.