Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Od rana do wieczora!

71 725 53 15

dr Aleksandra Wielocha

"Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Zamiłowanie do odnowy biologicznej, fizjoterapii estetycznej oraz sportu rekreacyjnego zaowocowało ukończeniem wielu szkoleń oraz kursów specjalistycznych. Zdobyta wiedza oraz umiejętności w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwalają mi czerpać ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. " 

mgr Magdalena Maj (Winowicz)

Fizjoterapeutka

"Jestem fizjoterapeutką, ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Interesuję się fizjoterapią estetyczną. Zawsze chciałam mieć pracę, do której będę chodziła z przyjemnością i taką udało mi się znaleźć."

Fizjoterapia Estetyczna - Dlaczego My?

Chcemy stworzyć alternatywę dla osób poszukujących nieinwazyjnych lub naturalnych sposobów na poprawę sylwetki i dbałość o urodę. Nie chcemy się rozdrabniać! Tworzymy gabinet wyspecjalizowany w wąskim zakresie usług. Skupiamy się na możliwości wykorzystania podciśnienia,  laserów biostymulacyjnych,   światła  LED  a  także  prądów  i ultradźwięków w  celu  poprawy sylwetki i dbałości o urodę. Nie zapominamy o fundamentalnym zadaniu fizjoterapii, nasze zabiegi pomogą Ci przywrócić/utrzymać sprawność fizyczną oraz zapewnią dobre samopoczucie!

 

 

DBAMY O Twoje CIAŁO i URODĘ!

 

 

Zapraszamy! 

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

"

Dominika Lisiak

Fizjoterapeutka

mgr Fizjoterapii

Urlop

ciążowo-macierzyński :-)