Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

Technologia DIASCULPT jako PIERWSZA NA ŚWIECIE umożliwia wyodrębnienie KRÓTKIEJ FALI PODCZERWIENI (IR/A) będącej połączeniem CIEPŁA i ŚWIATŁA CZERWONEGO o długości fali pomiędzy 600 a 900 nm. Odseparowanie fali krótkiej od całego spektrum fal czerwonych daje możliwość rozgrzania głebokiej warstwy tkanki aż do 58C podczas gdy na jej powierzchni jest jedynie 37C. 

 

Zakres spektralny promieniowania eletromagnetycznego pomiędzy 600 a 900 nm jest słabo pochłanialny przez 70% wody znajdującej się w tkankach miękkich. Promieniowanie to przechodzi przez pierwszą "elektromagnetyczną" barierę i penetruje tkanki docierając do warstwy podskórnej i tłuszczowej. Wywołuje to szereg reakcji chemicznych m.in:  zwiększa produkcję ATP w mitochondriach a także otwiera akwaporyny w adipocytach uwalniając ich  zawartość w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. 

 

Fala IR/A wprawia cząsteczki w charakterystyczną wibrację, zmieniając odległości i kąty pomiędzy atomami. Zjawisko to nazywane jest FOTO-BIO-STYMULACJĄ. Proces ten raz zapoczątkowany aktywuje naturalną regenerację w komórkach, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w fibroblastach.

 

DIASCULPT wyposażony jest w 4 GŁOWICE ZABIEGOWE. Każda z tych głowic zawiera specjalnie zaprojektowaną żarówkę z OPATENTOWANYM FILTREM, przepuszczającym jedynie pasmo odpowiadające IR/A.

DIASCULPT:

Nowa generacja procedur odmładzających i wyszczuplających!

Aby stymulacja IR/A była możliwa skóra musi być stale chłodzona. W tym celu każda głowica wyposażona jest w INNOWACYJNY SYSTEM PULSACYJNEGO POWIETRZA w postaci karbowanego pierścienia, który pozwala na cyrkulację powietrza i ciągłe chłodzenie skóry oraz żarówki. 

 

ZAAWANSOWANA technologia wykorzystana w DIASCULPT pozwala opracować tkanki głębiej położone BEZ RYZYKA POPARZEŃ, czyniąc zabieg MAKSYMALNIE SKUTECZNYM a przy tym BEZPIECZNYM, BEZBOLESNYM I KOMFORTOWYM!

Zarezerwuj termin on-line!

Rejestracja telefoniczna:

 

71 725 53 15