Wszelkie prawa zastrzeżone

71 725 53 15

Rezerwacja

on-line

Nasz profil na

Facebooku

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

REZERWUJ ON-LINE

71 725 53 15

BADANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Zmiany na skórze często rodzą niepokój zwłaszcza gdy ich kształt ulega deformacji, powiększeniu. Gdy zmiana zaczyna swędzieć, boleć a czasem krwawić.

Tylko badanie DERMATOSKOPEM wykonane przez doświadczonego lekarza, specjalistę chirurgi laserowej da odpowiedź czy zmiana  jest łagodna, budząca niepokój czy złośliwa. 

Dermatoskopia jest badaniem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym. Do badania wykorzystuje się DERMATOSKOP czyli urządzenie ze znacznym powiększeniem i wbudowanym oświetleniem pozwalającym obejrzeć głębsze struktury diagnozowanej zmiany.
 

Dermatoskop przykłada się do oczyszczonej powierzchni skóry. Po badaniu nie zostaje żaden ślad ani odczyn. Badaniu mogą być poddawane małe dzieci.

 

Dermatoskop w rękach doświadczonego lekarza pozwala odróżnić zmianę łagodną od złośliwej, niebarwnikową od barwnikowej oraz odróżnić czerniaka od łagodnej zmiany barwnikowej.

 

Badanie znamion skórnych powinno się powtarzać co roku. Wyjątkiem są osoby spokrewnione z osobami chorującymi na czerniaka oraz osoby z licznymi znamionami. W tych przypadkach częstotliwość kontroli ustala lekarz.

 

Jeśli zmiana budzi Twoją wątpliwość - zbadaj się bezwłocznie!

Wczesne wykrycie i prawidłowe usunięcie zmiany skórnej, 

nawet z ogniskami struktur nowotworowych, 

w ponad 98% pozwala na pełne wyleczenie!

Konsultacje oraz badanie zmian skórnych przeprowadza dr n. med. Paweł Kołtowski.

 

W trakcie wizyty możliwe jest wykonanie laserowego usunięcia zmiany skórnej.

Od ponad 30 lat specjalizuję się w laserowej chirurgii dermatologicznej, diagnostyce dermatoskopowej znamion skórnych i laserowej medycynie estetycznej.

 

Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej. Prowadzę szkolenia z zakresu chirurgii laserowej.

 

Ukończyłem I i II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej oraz uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych broniąc rozprawy na temat antybiotykoterapii w zakażeniach otrzewnej.

 

Szkoliłem się w najlepszych ośrodkach chirurgii w Niemczech, Holandii i Kanadzie. Podstawy laseroterapii zdobywałem w Niemczech, w klinikach uniwersyteckich w Monachium i Regensburgu pod kierunkiem Prof. Dr. Michaela Landthalera. Szkoliłem się u Dr. Gerda-Martina Kautza w Konz i Dr. Careen Schroeter w Maastricht.

 

Jestem współzałożycielem wrocławskiego

 

Centrum Terapii Laserowej.

Zarezerwuj termin on-line!

Rejestracja telefoniczna:

 

71 725 53 15